Kronika
Msza na zakończenie starego roku
(2015-12-29)

Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w czwartek 31 grudnia o godz. 17.00, w ostatnim dniu roku kalendarzowego. Eucharystia ta będzie szczególnym wyrazem wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego dobra w mijającym roku, a także comiesięczną modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Więcej
Historyczny awans…
(2015-12-28)

W naszej galerii  znalazły się zdjęcia z ostatnich wydarzeń, w których brali udział ministranci naszej parafii. Wśród nich m.in. fotografie z Dekanalnych rozgrywek Ministranckich.

Więcej
Wyniki ważenia makulatury
(2015-12-27)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ważenia makulatury z pierwszego półrocza. Ku naszemu zdziwieniu przyniesiono tak dużą ilość makulatury, że sam ks. Czarek nie wiedział, gdzie ją upchnąć.

Więcej
Prezent od Dzieciątka
(2015-12-26)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, Dzieciątko przyniosło ministrantom wyjątkowy prezent. Otrzymali pod choinkę konsolę Xbox One. Widać, że Dzieciątko doceniło ich gorliwą służbę oraz zaangażowanie na co dzień.

Więcej
Życzenia świątaczne...
(2015-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc.

Więcej