Kronika
Życzenia noworoczne...
(2016-01-01)

Z okazji Nowego Roku życzę całej Służbie Liturgicznej, Rodzicom Ministrantów, Parafianom i Gościom   opieki świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Niech każdy nowy dzień będzie przeżyty na chwałę Bogu i pożytek ludziom.

Więcej
Msza na zakończenie starego roku
(2015-12-29)

Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w czwartek 31 grudnia o godz. 17.00, w ostatnim dniu roku kalendarzowego. Eucharystia ta będzie szczególnym wyrazem wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego dobra w mijającym roku, a także comiesięczną modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Więcej
Historyczny awans…
(2015-12-28)

W naszej galerii  znalazły się zdjęcia z ostatnich wydarzeń, w których brali udział ministranci naszej parafii. Wśród nich m.in. fotografie z Dekanalnych rozgrywek Ministranckich.

Więcej
Wyniki ważenia makulatury
(2015-12-27)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ważenia makulatury z pierwszego półrocza. Ku naszemu zdziwieniu przyniesiono tak dużą ilość makulatury, że sam ks. Czarek nie wiedział, gdzie ją upchnąć.

Więcej
Prezent od Dzieciątka
(2015-12-26)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, Dzieciątko przyniosło ministrantom wyjątkowy prezent. Otrzymali pod choinkę konsolę Xbox One. Widać, że Dzieciątko doceniło ich gorliwą służbę oraz zaangażowanie na co dzień.

Więcej