Kronika
Święcenia diakonatu i wizyta w laserhouse
(2016-02-22)

Święcenia diakonatu odbędą się w sobotę 27 lutego br. w trzech miejscach archidiecezji. Pierwszą grupę alumnów w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Mysłowicach-Kosztowach wyświęci abp Wiktor Skworc. Kolejni klerycy święcenia otrzymają w kościele Matki Bożej Szkaplerznej i św. Piusa X w Jejkowicach z rąk bp. Marka Szkudły.

Więcej
Ministranckie półkolonie...
(2016-02-17)

W najbliższą niedzielę 21 lutego br. z zakrystii, osoby uczestniczące w ministranckich „półkoloniach”, będą mogły zabrać karteczki z najważniejszymi informacjami dotyczącymi trzydniowego pobytu w Domu Pielgrzyma.

Więcej
Modlitwa w zakrystii w Wielkim Poście
(2016-02-15)

Wraz z Wielkim Postem zmieniła się nasza modlitwa przed i po służeniu. Została umieszczona w zakrystii. Prezentujemy ją w rozwinięciu, aby zwłaszcza młodsi ministranci, mogli się z  nią zapoznać i nauczyć.

Więcej
Służba w ferie
(2016-02-13)

Na naszej stronie w dziale „Służba podczas ferii” można sprawdzić swoją zaktualizowaną służbę, w okresie wolnym od szkoły. Podczas ferii nie obowiązuje plan służby w tygodniu i plan niedzielny. Zachęcamy, aby w czasie wolnym od szkoły szczególnie dać więcej swojego czasu Panu Bogu!

Więcej
Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale
(2016-02-11)

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa pasyjne  w Wielkim Poście. Droga Krzyżowa dla dzieci, w każdy piątek po Mszy świętej szkolnej. Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątki po Mszy św. o godz. 18.00.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 4254480