Kronika
Misje Parafialne
(2016-03-05)

Rozpoczynają się długo oczekiwane Misje Parafialne. Jako WSZYSCY ministranci jesteśmy zaproszeni szczególnie do udziału we Mszy świętej o godzinie 18.00 i nabożeństwa wieczornego ok. 19.00 (nie zaniedbując służby na Mszy o 6.30 i 8.00).

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty
(2016-03-02)

Już w najbliższą sobotę 5 marca br. przyjadą ministranci z pozostałych parafii dekanatu Bogucice, by razem z nami przeżywać Dzień Wspólnoty. Gromadzimy się w ramach zbiórki o godz. 9.30 w kościele, by spróbować rozwiązać quizy religijne, które później zostaną nagrodzone (zabierzmy ze sobą długopis).

Więcej
I czwartek miesiąca
(2016-02-29)

Zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na Mszę świętą powołaniową w I czwartek miesiąca o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie z rodzicami w sali parafialnej. Przedstawiene teatralne zostało przesunięte na późniejszy termin.

Więcej
Małe podsumowanie…
(2016-02-27)

Nasze półkolonie oraz wizyta w Muzeum Śląskim, Tyńcu, krakowskim Aqua Parku, diakonacie w Mysłowicach Kosztowach i Laserhousie dobiegły końca podobnie jak ferie. Pozostaną niezapomniane wspomnienia. Ci co uczestniczyli w tych wydarzeniach, wiedzą o czym mowa…. Już wkrótce ukażą się relacje i zdjęcia.

Więcej
Święcenia diakonatu i wizyta w laserhouse
(2016-02-22)

Święcenia diakonatu odbędą się w sobotę 27 lutego br. w trzech miejscach archidiecezji. Pierwszą grupę alumnów w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Mysłowicach-Kosztowach wyświęci abp Wiktor Skworc. Kolejni klerycy święcenia otrzymają w kościele Matki Bożej Szkaplerznej i św. Piusa X w Jejkowicach z rąk bp. Marka Szkudły.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3483689