Kronika
Spowiedź święta
(2016-03-19)

Jako ministranci pamiętajmy o przygotowaniu zewnętrznym i wewnętrznym do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy odpowiedni strój na czas świąt. W kościele przez święta i przez oktawę służyć będziemy w komżach świątecznych.

Więcej
Wspomnienie z ministranckich półkolonii
(2016-03-18)

W ferie zimowe ministranci naszej parafii mieli niezwykłą okazję wybrać się na wycieczkę… do Bogucic. Dzięki gościnności ks. Proboszcza, mogli przez 2 dni spać w domu rekolekcyjnym, modlić się i wspólnie spędzać czas.

Więcej
Czytanie opisu Męki Pańskiej
(2016-03-17)

W rozwinięciu przedstawiamy osoby czytające opis Męki Pańskiej w najbliższą Niedzielę Palmową 27 marca br. Przypominamy, że tego dnia przychodzimy do kościoła z palmami.

Więcej
Wycieczka ministrantów i oazy - wspomnienie
(2016-03-10)

Młodzież naszej parafii, ferie rozpoczęła wielką – prawie – zimową eskapadą. Ministranci i Oaza, czyli dwie parafialne grupy młodzieżowe podczas wycieczki w pierwszą sobotę ferii godnie przywitały dwutygodniową przerwę od nauki.

Więcej
Asysty...
(2016-03-08)

Dziękujemy ministrantom przychodzącym codziennie na Msze świete rano i wiczorem. Szczególne podziękowania dla tych, którzy uczestniczą w wieczorach misyjnych. Przypominam, że asysty ustalamy z Patrykiem Paszko lub Grzegorzem Sobolewskim.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359990