Kronika
Adoracja ministrantów przy żłóbku w Panewnikach
(2016-01-02)

Tradycyjna adoracja ministrantów przy panewnickim żłóbku, odbędzie się w sobotę 16 stycznia 2016 r. o godz. 10.00 w klasztorze ojców franciszkanów w Katowicach Panewnikach. Jako ministranci naszej parafii wybieramy się wspólnie na to wydarzenie.

Więcej
Życzenia noworoczne...
(2016-01-01)

Z okazji Nowego Roku życzę całej Służbie Liturgicznej, Rodzicom Ministrantów, Parafianom i Gościom   opieki świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Niech każdy nowy dzień będzie przeżyty na chwałę Bogu i pożytek ludziom.

Więcej
Msza na zakończenie starego roku
(2015-12-29)

Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w czwartek 31 grudnia o godz. 17.00, w ostatnim dniu roku kalendarzowego. Eucharystia ta będzie szczególnym wyrazem wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego dobra w mijającym roku, a także comiesięczną modlitwą o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Więcej
Historyczny awans…
(2015-12-28)

W naszej galerii  znalazły się zdjęcia z ostatnich wydarzeń, w których brali udział ministranci naszej parafii. Wśród nich m.in. fotografie z Dekanalnych rozgrywek Ministranckich.

Więcej
Wyniki ważenia makulatury
(2015-12-27)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ważenia makulatury z pierwszego półrocza. Ku naszemu zdziwieniu przyniesiono tak dużą ilość makulatury, że sam ks. Czarek nie wiedział, gdzie ją upchnąć.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Jakub Sak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 2600711