Kronika
Nabożeństwa dodatkowe w W. Tygodniu
(2016-03-21)

Przed nami największe świeto chrześcijańskie na świecie jakim jest Wielkanoc. Bedziemy przygotowywać sie do niego przez Triduum Paschalne, obfitujące w znaki i symbole. W Wielkim Tygodniu będziemy mieli okazję uczestniczyć także w dodatkowych nabożeństwach.

Więcej
Spowiedź święta
(2016-03-19)

Jako ministranci pamiętajmy o przygotowaniu zewnętrznym i wewnętrznym do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy odpowiedni strój na czas świąt. W kościele przez święta i przez oktawę służyć będziemy w komżach świątecznych.

Więcej
Wspomnienie z ministranckich półkolonii
(2016-03-18)

W ferie zimowe ministranci naszej parafii mieli niezwykłą okazję wybrać się na wycieczkę… do Bogucic. Dzięki gościnności ks. Proboszcza, mogli przez 2 dni spać w domu rekolekcyjnym, modlić się i wspólnie spędzać czas.

Więcej
Czytanie opisu Męki Pańskiej
(2016-03-17)

W rozwinięciu przedstawiamy osoby czytające opis Męki Pańskiej w najbliższą Niedzielę Palmową 27 marca br. Przypominamy, że tego dnia przychodzimy do kościoła z palmami.

Więcej
Wycieczka ministrantów i oazy - wspomnienie
(2016-03-10)

Młodzież naszej parafii, ferie rozpoczęła wielką – prawie – zimową eskapadą. Ministranci i Oaza, czyli dwie parafialne grupy młodzieżowe podczas wycieczki w pierwszą sobotę ferii godnie przywitały dwutygodniową przerwę od nauki.

Więcej