Kronika
Papież w Polsce
(2016-07-27)

Ojciec Święty Franciszek przybywa dziś do Polski. Papieska wizyta apostolska związana jest głównie ze Światowymi Dniami Młodzieży. Cieszymy się, że w oficjalnej grupie reprezentującej naszą parafię podczas ŚDM znaleźli się także ministranci. Są to: Łukasz Stanecki, Paweł Dąbrowski, Patryk Paszko, Patryk Kowalski, Szczepan Waleczek, Krzysztof Gawlik, Łukasz Kalisiak, Kamil Sikora, Mateusz Wyszogrodzki, Adrian Fiszer, Grzegorz Sobolewski i Sebastian Wróbel.

Więcej
Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Danii i Niemiec
(2016-07-25)

Serdecznie zapraszamy ministrantów wyjeżdżających do Danii i Niemiec na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, które odbędzie się 1 sierpnia w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Parafialnej. Młodsi mogą przyjść razem  z rodzicami.

Więcej
Spotkanie na Muchowcu!!!
(2016-07-05)

Katowice jeszcze tego nie widziały. Kilkanaście tysięcy młodych ludzi z 55 krajów z całego świata i kilkadziesiąt tysięcy ludzi ze Śląska spotka się na katowickim lotnisku Muchowiec 23 lipca br. Nie może tam zabraknąć ministrantów z naszej parafii!

 

Więcej
Plany służby w wakacje
(2016-06-19)

W zakrystii zostały umieszczone plany wakacyjne. Według podziału na grupy i według planu tygodniowego służymy do niedzieli 26 czerwca włącznie. Od poniedziałku 27 czerwca służymy według planów umieszczonych w zakrystii.

Więcej
Punktacja za maj
(2016-06-11)

Mamy już czerwiec, warto więc przypatrzyć się punktacji za poprzedni miesiąc. W zakrystii na gazetce znajdziemy wszystkie potrzebne informacje.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 4359827