Kronika
Pielgrzymka ministrantów do katedry
(2016-08-16)

W sobotę 27 sierpnia br. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się powakacyjna pielgrzymka ministrantów. Wspólnie razem wyruszamy z placu przy probostwie o godz. 9.00. Na pielgrzymkę zabieramy stroje liturgiczne i sztandar.

Więcej
Lipcowa punktacja
(2016-08-12)

W zakrystii możemy sprawdzić swoje obecności na służbach podczas pierwszego miesiąca wakacyjnego. Ministrantem miesiąca lipca niespodziewanie został Krzysztof Reimann z 17 obecnościami, następnie na drugim miejscu uplasował się Paweł Matusik z 13 obecnościami i na trzecim miejscu Krzysztof Gawlik oraz Łukasz Kalisiak z 12 obecnościami na służbach.

Więcej
Wakcyjna służba
(2016-08-03)

W rozwinięciu newsa przypominamy harmonogram służby po przyjeździe z Danii i Niemiec. Zostały jeszcze wolne miejsca do obsadzenia. Skonsultujmy nasze plany wakacyjne z rodzicami i odpowiednio zapiszmy się na dyżury.

Więcej
Karty na wyjazd wakacyjny
(2016-07-28)

W parafialnej zakrystii nadal można odbierać karty kwalifikacyjne na wyjazd do Parków rozrywki Danii i  Niemiec. Postarajmy się to zrobić jak najszybciej. Wypełnione karty można najlepiej przynieść na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, w poniedziałek 1 sierpnia br. o godz. 19.00 do sali parafialnej.

Więcej
Papież w Polsce
(2016-07-27)

Ojciec Święty Franciszek przybywa dziś do Polski. Papieska wizyta apostolska związana jest głównie ze Światowymi Dniami Młodzieży. Cieszymy się, że w oficjalnej grupie reprezentującej naszą parafię podczas ŚDM znaleźli się także ministranci. Są to: Łukasz Stanecki, Paweł Dąbrowski, Patryk Paszko, Patryk Kowalski, Szczepan Waleczek, Krzysztof Gawlik, Łukasz Kalisiak, Kamil Sikora, Mateusz Wyszogrodzki, Adrian Fiszer, Grzegorz Sobolewski i Sebastian Wróbel.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3483572