Kronika
Karty na wyjazd wakacyjny
(2016-07-28)

W parafialnej zakrystii nadal można odbierać karty kwalifikacyjne na wyjazd do Parków rozrywki Danii i  Niemiec. Postarajmy się to zrobić jak najszybciej. Wypełnione karty można najlepiej przynieść na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, w poniedziałek 1 sierpnia br. o godz. 19.00 do sali parafialnej.

Więcej
Papież w Polsce
(2016-07-27)

Ojciec Święty Franciszek przybywa dziś do Polski. Papieska wizyta apostolska związana jest głównie ze Światowymi Dniami Młodzieży. Cieszymy się, że w oficjalnej grupie reprezentującej naszą parafię podczas ŚDM znaleźli się także ministranci. Są to: Łukasz Stanecki, Paweł Dąbrowski, Patryk Paszko, Patryk Kowalski, Szczepan Waleczek, Krzysztof Gawlik, Łukasz Kalisiak, Kamil Sikora, Mateusz Wyszogrodzki, Adrian Fiszer, Grzegorz Sobolewski i Sebastian Wróbel.

Więcej
Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Danii i Niemiec
(2016-07-25)

Serdecznie zapraszamy ministrantów wyjeżdżających do Danii i Niemiec na spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, które odbędzie się 1 sierpnia w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Parafialnej. Młodsi mogą przyjść razem  z rodzicami.

Więcej
Spotkanie na Muchowcu!!!
(2016-07-05)

Katowice jeszcze tego nie widziały. Kilkanaście tysięcy młodych ludzi z 55 krajów z całego świata i kilkadziesiąt tysięcy ludzi ze Śląska spotka się na katowickim lotnisku Muchowiec 23 lipca br. Nie może tam zabraknąć ministrantów z naszej parafii!

 

Więcej
Plany służby w wakacje
(2016-06-19)

W zakrystii zostały umieszczone plany wakacyjne. Według podziału na grupy i według planu tygodniowego służymy do niedzieli 26 czerwca włącznie. Od poniedziałku 27 czerwca służymy według planów umieszczonych w zakrystii.

Więcej