Kronika
Spotkanie Świeckich Szafarzy Eucharystii
(2010-01-11)

W niedzielę 10 stycznia o godz. 20.30 odbyło sie na probostwie spotkanie Świeckich Szafarzy Komunii Świętej, należących również do Służny Liturgicznej. Chcieliśmy nawzajem się ubogacać i uczyć, aby w pełnej świadomości spełniać zaszczytną posługę Nadzwyczajnego Szafarza Eucharystii.

Więcej
Adoracja przy żłóbku
(2010-01-11)

Za tydzień, w niedzielę, zapraszam Wszystkich ministrantów: młodszych, starszych oraz animatorów i lektorów (tych, którzy tego dnia nie idą na kolędę) do udziału we wspólnej adoracji przy panewnickim żłóbku u ojców Franciszkanów. 17 stycznia w Panewnikach spotkają się ministranci całej archidiecezji wraz z duszpasterzem służby liturgicznej ks. Bogdanem Kornkiem oraz ks. Biskupem.

Więcej
życzenia świąteczne
(2009-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń. Niech Jego przyjście rozjaśni cienie Waszego życia i posługi, doda sił do nieustannej przemiany serc. Niech Ten, który każdego dnia rodzi się na ołtarzu, będzie obecny w Waszym życiu! Z życzeniami i podziękowaniami za zaangażowanie w służbę Bogu i ludziom.
Ks. Cezariusz Wala Opiekun     

Spotkanie świąteczne
(2009-12-20)

Całą służbę liturgiczną zapraszam na spotkanie świąteczne w najbliższą środę o godz. 10.00 do salek parafialnych, które będzie połączone ze zbiórką. Dla ministrantów, którzy nie skorzystali jeszcze z Sakramentu pokuty i Pojednania po spotkaniu będzie okazja do spowiedzi świętej.

Więcej
Wyjazd na Dekanalny Dzień Skupienia i do kina
(2009-12-01)

Ministrancki Dekanalny Dzień Skupienia, po raz kolejny zgromadził ministrantów naszej okolicy w sobotę 5 grudnia w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Murckach. Wyruszyliśmy autobusem z placu przy probostwie o godz. 8.50. Tam na miejscu w ramach dnia wspólnoty uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w intencji Służby Liturgicznej sprawowanej przez ks. Arkadiusza Sitko - dekanalnego opiekuna ministrantów. Kazanie głosił nasz ks. moderator Cezariusz Wala. Oprócz konkursów i poczęstunku mieliśmy trochę czasu, aby poznać ministrantów z innych wspólnot.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489431