Kronika
Wyjazd do Wisły i Ustronia oraz koszty
(2010-02-03)

Przypominamy, że w najbliższą sobotę nie ma zbiórki o godz. 9.00. Ministranci wraz z Dziećmi Maryi, Oazą i chórkiem wyjeżdżają do Ustronia i Wisły o godz. 10.30 z parkingu przy probostwie. Powrót przewidziany jest późnym wieczorem i uzależniony jest od pogody. Wyjazd jest zarazem nagrodą za chodzenie po kolędzie. Posród atrakcji przewidziano m.in. wjazd kolejką krzesełkową na Czantorię (kanapy po 4 osoby).

Więcej
Funkcje podczas Mszy świętej I czwartkowej
(2010-02-01)

Ministrantów młodszych i starszych oraz lektorów, zachęcam do zapoznania się z funkcjami, które będziemy spełniać podczas Mszy w I czwartek miesiąca. Przypominam, że funkcje spełniają Ci, którzy uczestniczą w odprawach lub zbiórkach.

Więcej
Msza w I czwartek miesiąca połączona z koncertem
(2010-01-30)

Zapraszam Całą służbę liturgiczną oraz Rodziców na Mszę świętą 4 lutego w intencji powołań kapłańskich. Po pierwszoczwartkowej Eucharystii zapraszam Wszystkich do salki na poczęstunek. Będziemy mieli okazję usłyszeć kolędy w wykonaniu p. Katarzyny Szymik na Fletni Pana oraz sami włączyć się w ich śpiew. Jak zwykle w rodzinnej atmosferze pragniemy przeżyć ten czas.

Więcej
Spotkania w grupach - podział osób
(2010-01-23)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezentujemy listę uczestników w poszczególnych grupach wiekowych. Składy te obowiązują tylko podczas zbiórek na których są spotkania w grupach (I  i III sobota miesiąca). Zapraszam do zapoznania się również z miejscem na spotkania. Wszystkim ministrantom życzymy owocnych spotkań!

Więcej
Spotkania w grupach podczas sobotnich zbiórek
(2010-01-21)

Drodzy ministranci! Od najbliższej soboty 23 stycznia br. rozpoczynamy cykliczne spotkania w grupach. Będą się one odbywały w każdą I i III sobotę miesiąca. Będziemy rozpoczynać o godz. 9.00 spotkaniem ogólnym, po którym udamy się do wyznaczonych pomieszczeń na spotkania z naszymi animatorami. W tym roku posługę w grupach podjęli: Sebastian Nowak – dla grupy najmłodszych ministrantów, Łukasz Wolak i Janusz Sternal dla ministrantów ze szkoły podstawowej oraz Adam Reimann i Ryszard Szymik dla ministrantów z gimnazjum.

Więcej