Kronika
Życzenia wielkanocne
(2010-04-04)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał! W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmiał ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Posługi Wigilia Paschalna
(2010-04-03)

Poniżej prezentujemy podział posług podczas Wigilii Paschalnej. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Więcej
Program ceremonii W. Piątek
(2010-04-02)

Zapraszam do zapoznania się z programem ceremonii wielkopiątkowych. Dzisiejszego dnia pamiętajmy szczególnie o poście i wyrzeczeniu, spróbujmy zagłębić się w przeżywanie Męki Jezusowej.

Więcej
Posługi w Wielki Piątek
(2010-04-02)

Zapraszam do zapoznania się z posługami wykonywanymi podczas ceremonii wielkopiątkowych. Nie zapomnijmy o odświętnym ubiorze.

Więcej
Adoracje w Triduum Paschalnym
(2010-03-30)

Zapraszam ministrantów do zapoznania się z harmonogramem adoracji przy Ciemnicy i Bożym Grobie. Ministranci nie zapisani, mogą wpisać się na adorację w czasie, który jeszcze pozostał wolny. Stroje liturgiczne będą znajdowały się w zakrystii ministranckiej. Na adorację warto zabrać Skarbiec Modlitw i Pieśni, różaniec itp. Spróbujmy osobiście przeżyć tajemnicę męki i śmierci Jezusa. Dajmy dobre świadectwo wiary poprzez gorliwą modlitwę!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3483686