Kronika
Podziękowania
(2010-04-05)

Dziękuję Wszystkim Ministrantom, Lektorom, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, osobom świeckim, Siostrom Zakonnym i Ojcom Bonifratrom za zaangażowanie w przygotowanie Triduum Paschalnego. Za każdą posługę i troskę o piękno liturgii, za wszelkie przygotowywanie tekstów, paramentów liturgicznych, ćwiczenie śpiewów, sprzątanie i dekorowanie, budowanie Ciemnicy i Bożego Grobu aż po próby asysty.

Więcej
Życzenia wielkanocne
(2010-04-04)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał! W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmiał ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Posługi Wigilia Paschalna
(2010-04-03)

Poniżej prezentujemy podział posług podczas Wigilii Paschalnej. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Więcej
Program ceremonii W. Piątek
(2010-04-02)

Zapraszam do zapoznania się z programem ceremonii wielkopiątkowych. Dzisiejszego dnia pamiętajmy szczególnie o poście i wyrzeczeniu, spróbujmy zagłębić się w przeżywanie Męki Jezusowej.

Więcej
Posługi w Wielki Piątek
(2010-04-02)

Zapraszam do zapoznania się z posługami wykonywanymi podczas ceremonii wielkopiątkowych. Nie zapomnijmy o odświętnym ubiorze.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4360006