Kronika
Uzupełniamy dane i informacje
(2010-04-17)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną do sprawdzenia lub uzupełnienia swoich danych osobowych w zakrystii (służą one m.in. do kontaktu z lektorami i ministrantami, wysyłaniem życzeń, zaproszeń itp.). Uzupełniamy również informacje na stronie internetowej.

Więcej
Punktacja ministrancka...
(2010-04-13)

W zakrystii umieszczono punktację za ostatnie dwa miesiące oraz od początku roku. Zachęcam do posprawdzania i porównania swoich osiągnięć. Zobaczcie jaki jest stan teraz, a jak było np. we wrześniu lub październiku. Od razu zobaczymy czy nasza gorliwość i sumienność jest właściwa.

Więcej
Zjazd szkół Jana Pawła II...
(2010-04-11)

W zakrystii pojawiła się kartka na zapisy na Mszę świętą w najbliższy czwartek o godz. 10.00 w naszym kościele. Tego dnia będziemy przeżywali zjazd szkół im. Jana Pawła II i musimy wystawić najlepszą watykańską asystę!

Więcej
Konkursowi zwycięzcy...
(2010-04-10)

W sobotę 10 kwietnia br. podczas zbiórki wyłoniono najlepszych znawców Ewangelii wg św. Marka. Zwycięzcami okazali się w kategorii ministranci starsi Adrian Fiszer i w kategorii młodsi Krzysztof Gawlik. Każdy ze zwycięzców otrzymał m.in. piłkę, czasopisma religijne, słodycze oraz wiele innych drobiazgów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mamy znawców Pisma Świętego pośród nas!

Więcej
Podziękowania
(2010-04-05)

Dziękuję Wszystkim Ministrantom, Lektorom, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, osobom świeckim, Siostrom Zakonnym i Ojcom Bonifratrom za zaangażowanie w przygotowanie Triduum Paschalnego. Za każdą posługę i troskę o piękno liturgii, za wszelkie przygotowywanie tekstów, paramentów liturgicznych, ćwiczenie śpiewów, sprzątanie i dekorowanie, budowanie Ciemnicy i Bożego Grobu aż po próby asysty.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3483682