Kronika
Śluby Sióstr Jadwiżanek
(2010-04-20)

W najbliższą sobotę 24 kwietnia br. zapraszam wszystkich ministrantów na Mszę świętą o godz. 10.00 (wyjątkowo nie będzie tego dnia zbiórki). Siostry Jadwiżanki odnawiają swoje śluby oraz będą składały śluby wieczyste. Ministranci zawdzięczają bardzo dużo siostrom, dlatego chcemy być z nimi w tak ważnej dla nich chwili. Tworzymy uroczysta asystę.

Uzupełniamy dane i informacje
(2010-04-17)

Zapraszam całą Służbę Liturgiczną do sprawdzenia lub uzupełnienia swoich danych osobowych w zakrystii (służą one m.in. do kontaktu z lektorami i ministrantami, wysyłaniem życzeń, zaproszeń itp.). Uzupełniamy również informacje na stronie internetowej.

Więcej
Punktacja ministrancka...
(2010-04-13)

W zakrystii umieszczono punktację za ostatnie dwa miesiące oraz od początku roku. Zachęcam do posprawdzania i porównania swoich osiągnięć. Zobaczcie jaki jest stan teraz, a jak było np. we wrześniu lub październiku. Od razu zobaczymy czy nasza gorliwość i sumienność jest właściwa.

Więcej
Zjazd szkół Jana Pawła II...
(2010-04-11)

W zakrystii pojawiła się kartka na zapisy na Mszę świętą w najbliższy czwartek o godz. 10.00 w naszym kościele. Tego dnia będziemy przeżywali zjazd szkół im. Jana Pawła II i musimy wystawić najlepszą watykańską asystę!

Więcej
Konkursowi zwycięzcy...
(2010-04-10)

W sobotę 10 kwietnia br. podczas zbiórki wyłoniono najlepszych znawców Ewangelii wg św. Marka. Zwycięzcami okazali się w kategorii ministranci starsi Adrian Fiszer i w kategorii młodsi Krzysztof Gawlik. Każdy ze zwycięzców otrzymał m.in. piłkę, czasopisma religijne, słodycze oraz wiele innych drobiazgów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mamy znawców Pisma Świętego pośród nas!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4360000