Kronika
Posługi w Wielki Piątek
(2010-04-02)

Zapraszam do zapoznania się z posługami wykonywanymi podczas ceremonii wielkopiątkowych. Nie zapomnijmy o odświętnym ubiorze.

Więcej
Adoracje w Triduum Paschalnym
(2010-03-30)

Zapraszam ministrantów do zapoznania się z harmonogramem adoracji przy Ciemnicy i Bożym Grobie. Ministranci nie zapisani, mogą wpisać się na adorację w czasie, który jeszcze pozostał wolny. Stroje liturgiczne będą znajdowały się w zakrystii ministranckiej. Na adorację warto zabrać Skarbiec Modlitw i Pieśni, różaniec itp. Spróbujmy osobiście przeżyć tajemnicę męki i śmierci Jezusa. Dajmy dobre świadectwo wiary poprzez gorliwą modlitwę!

Więcej
Zbiórki w Wielkim Tygodniu
(2010-03-29)

Serdecznie zapraszam na zbiórki przed uroczystościami Triduum Paschalnego (szczegóły w rozwinięciu tekstu). Tylko dokładne przygotowanie liturgii każdego dnia, pozwoli nam dobrze przeżyć to święte misterium. Poprzez dobre przygotowanie sprawimy, że cała nasza posługa i służba będzie jeszcze piękniejszą modlitwą.

 

Więcej
Mamy pierwszych zwycięzców
(2010-03-28)

W minioną sobotę 27 marca br.  21 ministrantów wzięło udział w I etapie konkursu ze znajomości Ewangelii wg św. Marka. Następujący ministranci walczyli o przejście do kolejnego etapu zmagań: Łukasz Lesiak, Grzegorz Sobolewski, Paweł Nizgorski, Kacper Gieroń, Stanisław Szymura, Mateusz Wyszogrodzki, Krzysztof Gawlik, Sebastian Wróbel, Patryk Paszko, Bartek Kołodziejski, Franciszek Szymura, Jakub Trzebuniak, Franciszek Kaszowski, Jakub Grzywacz, Adrian Fiszer, Kamil Perzanowski, Mateusz Nadolny, Kornel Krysiak, Mateusz Gulla, Piotr Kozłowski i Radosław Pawluczuk.

Więcej
Osoby czytające Mękę Pańską
(2010-03-27)

Zapoznajmy się z harmonogramem czytania opisu Męki Pańskiej na poszczególnych mszach w Niedzielę Palmową (rozwinięcie tekstu). Przypominam, że każdy będzie miał tekst w ręku, a słowa tłumu będziemy czytali wspólnie. Nie zapomnijmy przynieść palm do kościoła.

Więcej