Kronika
Zapraszamy kandydatów na ministrantów...
(2010-05-19)

Wszystkich chłopców będących po Wczesnej lub Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkania kandydatów na ministrantów począwszy od najbliższej soboty o godz. 10.00 w salkach parafialnych. Chłopcy ze szkół nr 13 i 62 chodzący do drugiej lub trzeciej klasy będą mieli w najbliższych dniach – w ramach katechezy – spotkanie na temat służby liturgicznej, czyli ministrantów.

Więcej
Konkurs na najlepszą witrynę...
(2010-05-16)

Nasza witryna internetowa http://www.ministranci-bogucice.pl/ została zgłoszona do archidiecezjalnego konkursu na najlepszą stronę ministrancką w wirtualnym świecie. Konkurs ten przeznaczony jest dla wszystkich zespołów ministranckich posiadających stronę www.

Więcej
Segregujemy odpady....
(2010-05-10)

Od dzisiaj rozpoczynamy zbiórkę butelek plastikowych (tylko po napojach gazowanych i wodzie mineralnej) oraz makulatury. Kontenery zostały umiejscowione przy bramie prowadzącej do kościoła i do szpitala od strony probostwa.  Zachęcam całą służbę liturgiczną do wspólnego zaangażowania w zbiórce w/w odpadów.  Za każdy kilogram makulatury oraz za 5 butelek plastikowych otrzymujemy 1 punkt. Uzyskane punkty, będą zamieniane na pieniądze, które będą przeznaczone na remont i wyposażenie salek ministranckich.

Więcej
Pierwsza i Wczesna Komunia
(2010-05-07)

Zapraszam wszystkich ministrantów na Msze święte komunijne w najbliższą niedziele o godz. 8.15 i 9.45. Przygotowujemy uroczysta asystę. Listy z funkcjami znajdują się w zakrystii, zapraszam do zapisów do poszczególnych posług.

Modlitwa o powołania i spotkanie
(2010-05-05)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszam Ministrantów, Lektorów i Animatorów wraz z Rodzicami na Mszę świętą w I czwartek miesiąca 6 maja o godz. 18.00. Tradycyjnie chcemy modlić się w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii i grona służby liturgicznej. Po Eucharystii nabożeństwo majowe oraz bardzo ważne spotkanie dla wszystkich w salkach parafialnych. Przekażmy tą wiadomość innym!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4259114