Kronika
Uroczystości Prymicyjne
(2010-05-28)

Poniżej przedstawiamy program uroczystości Mszy prymicyjnej ojca neoprezbitera Rafała Kandory - pochodzącego z naszej parafii w najbliższą niedzielę 30 maja 2010 roku w Uroczystość Najświętszej Trójcy. Jego hasło prymicyjne brzmi: Ja jestem Dobrym Pasterzem.

Więcej
Wyjazd Integracyjny
(2010-05-27)

Przypominam rodzicom i ministrantom o rezerwacji terminu 10 czerwca (czwartek) po południu. Wyjeżdżamy na wspólnotowego grilla. Po wielkim zaangażowaniu w Prymicje, Odpust parafialny, Boże Ciało i Mini Festyn dla dzieci – przyjdzie czas na wspólną biesiadę i zabawę. Niech nikogo z nas nie zabraknie. Wkrótce więcej szczegółów i informacji…

Spotkanie przed Bożym Ciałem i Festynem
(2010-05-25)

W najbliższy czwartek o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami ministrantów oraz dzieci Wczesnokomunijnych, którzy będą odpowiedzialni za budowę ołtarza Bożego Ciała. Chcemy także przedyskutować i omówić sprawę mini festynu parafialnego. Po spotkaniu odprawa animatorów.

Przynosimy fanty....
(2010-05-24)

Do opiekuna można przynosić maskotki, zabawki, książki i rozmaite gadżety, które mogą przydać się jako fanty w Mini Festynie dla dzieci, który jest planowany w Uroczystość Bożego Ciała od godz. 15.00. Już wkrótce więcej informacji na ten temat…

Więcej
Prymicje w naszej parafii
(2010-05-23)

W zakrystii chętni mogą się zapisywać dodatkowo na Mszę świętą  prymicyjną Rafała Kandory ojca paulina, pochodzącego z naszej parafii, która zostanie odprawiona w niedzielę 30 maja br. Tego dnia obowiązkowo służy grupa III oraz wszyscy chętni. Można się zapisać także do funkcji sprawowanych podczas Mszy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359880