Kronika
Modlitwa o powołania i spotkanie
(2010-05-05)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszam Ministrantów, Lektorów i Animatorów wraz z Rodzicami na Mszę świętą w I czwartek miesiąca 6 maja o godz. 18.00. Tradycyjnie chcemy modlić się w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych zwłaszcza z naszej parafii i grona służby liturgicznej. Po Eucharystii nabożeństwo majowe oraz bardzo ważne spotkanie dla wszystkich w salkach parafialnych. Przekażmy tą wiadomość innym!

Więcej
Nabożeństwa majowe
(2010-05-04)

Zapraszam wszystkich ministrantów do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Matki Bożej. Codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej oraz w soboty, niedziele i święta o godz. 16.30. Na nabożeństwie obowiązkowo służy grupa, która ma służbę wieczorem w poszczególne dni.

Więcej
Wycieczka do Krakowa - wspomnienie
(2010-05-03)

Nasze parafialne grupy w składzie: Ministranci, Dzieci Maryi, Chórek i Oaza spotkały się w sobotę 1 maja na Mszy świętej o godz. 8.00, aby polecić Panu Bogu wyjazd do Krakowa i po prostu rozpocząć dobrze z Bogiem dzień! Prędziutko po Eucharystii wszyscy udali się do autobusu, aby jak najszybciej minąć autostradowe bramki i znaleźć się w mieście Królów Polski.

Więcej
Zmiana ministranckiego serwera...
(2010-04-29)

W naszym dotychczasowym adresie internetowym nastąpiła mała drobna zmiana. Adres:  http://www.ministranci.bogucice.pl/ zmieniliśmy na: http://www.ministranci-bogucice.pl/ Czyli dodaliśmy „myślnik” zamiast „kropki” pomiędzy ministranci, a Bogucice. Korekta ta była spowodowana zmianą serwera. Na razie strona jest przekierowywana  automatycznie na nowy adres. Zachęcam do zapamiętania aktualnego adresu ministranckiej strony i zachęcamy do dalszych wyjątkowych wizyt.

Więcej
Wycieczka do Krakowa
(2010-04-24)

Zapraszam wszystkich Ministrantów, Lektorów i Animatorów na wycieczkę do Krakowa wraz z Dziećmi Maryi, Oazą i Chórkiem, która odbędzie się w sobotę 1 maja 2010 roku. Program wyjazdu przedstawia się następująco: 8.00 – Msza święta na rozpoczęcie wspólnego podróżowania w kościele. 8.35 – wyjazd w kierunku Krakowa.

Więcej