Kronika
Służba dodatkowa
(2010-06-10)

W zakrystii oraz na stronie internetowej został umieszczony plan z służbą dodatkową (np. podczas ślubów – dodatkowych Mszy świętych itp.). Zapraszam ministrantów do zapoznania się z nim. Do końca czerwca służymy według grup, a w wakacje będzie obowiązywał plan wakacyjny, na który indywidualnie będziemy się zapisywali!

Wyjazd ministrantów na grilla
(2010-06-06)

 W zakrystii ministranckiej trwają zapisy na wyjazd do Gostyni Śląskiej na wspólnotowego grilla. Zapisy tylko do wtorku włącznie!!! Już w najbliższy czwartek 10 czerwca br. o godz. 16.00 wyjazd autobusem z parkingu przy probostwie. W programie przewidziano m.in. strzelanie z wiatrówki, zjazdy dla rodziców i dzieci na dmuchanym zamku, konkurencje dla całych rodzin w tym m.in. chodzenie na szczudłach, możliwość rozegrania meczu w siatkówkę itp. Pragniemy by był to czas odpoczynku i oderwania się od codziennych trosk i zajęć!

Więcej
Odpust parafialny
(2010-06-05)

Przypominam, że w dniu jutrzejszym (niedziela) ministranci służą dwa razy. Na swojej obowiązkowej Mszy jak również na sumie odpustowej o godz. 11.30. Zapraszam także wszystkich chętnych do udziału w nieszporach odpustowych! Pamiętajmy koniecznie o zyskaniu odpustu zupełnego. Jest to wielki dar, który ofiaruje nam Pan Bóg poprzez Kościół.

Więcej
Ofiarodawcy ciast i fantów...
(2010-06-04)

Dziękujemy Parafianom, Gościom za współtworzenie I Festynu Parafialnego razem z Ministrantami i Rodzicami. W rozwinięciu przedstawiamy wykaz ofiarodawców fantów i nagród rzeczowych do loterii fantowej lub koła fortuny oraz spis osób ofiarujących swoje wypieki…

Więcej
Podziękowania...
(2010-06-03)

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie I Festynu Parafialnego składamy serdeczne podziękowania! Jutro przedstawimy listę osób piekących ciasta oraz darczyńców tegorocznej Biesiady Parafialnej. Dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie. Dziękujemy także anonimowym ofiarodawcom. Jest nam niezmiernie miło, że ministrancki festyn odbił się tak pozytywnych echem wśród parafian zarówno tych małych jak i dużych… Mamy wielką nadzieję, że pomysł będzie kontynuowany także w przyszłości.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359944