Kronika
Podziękowania
(2010-08-13)

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i gratulacje związane z zajęciem przez ministrantów naszej parafii I miejsca w konkursie archidiecezjalnym na najlepszą witrynę internetową.  Cieszymy się, że nasze wspólne wysiłki zostały docenione. Największą jednak satysfakcją jest świadomość, że dzięki istnieniu strony poprawia się służenie w parafii poprzez większą obowiązkowość i dostęp do wielu informacji.

Więcej
Mamy I miejsce w Konkursie!!!
(2010-08-08)

Z wielką radością pragnę poinformować Ministrantów oraz wielu sympatyków naszej internetowej witryny, że w Archidiecezjalnym Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową Ministrantów zajęliśmy I miejsce!!! Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania „wirtualnych ministrantów w Bogucicach” za pomysły, współtworzenie, a przede wszystkim za odwiedziny. To wyróżnienie mobilizuje i zachęca do dalszej pracy. II miejsce przypadło w udziale ministrantom z parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym http://www.ministranci-wnmp.pl/news.php, a zaszczytne III miejsce zdobyli ministranci z parafii Wniebowzięcia NMP z Radlina Biertułtów http://www.ministrant.ovh.org/news.php.

Więcej
Zapisy na Pielgrzymkę...
(2010-07-29)

W zakrystii znajduje się lista na której możemy zapisywać się na pielgrzymkę ministrantów do Piekar Śląskich. Jest to jedno z największych wydarzeń życia ministranckiego zarówno w diecezji jak i w parafii, dlatego trzeba już dzisiaj wygospodarować czas.

Więcej
Służba w sierpniu
(2010-07-27)

W zakrystii znajdują się harmonogramy służby wakacyjnej na miesiąc sierpień. Wszystkich ministrantów będących w tym czasie w parafii zapraszam do wzmożonej aktywności dotyczącej służby przy ołtarzu. Zapraszam także lektorów i animatorów do zapisywania się na listy. Pamiętajmy, aby wpisywać się najpierw samemu na konkretne godziny, aby „obsadzić” wszystkie msze, a dopiero później dopisujmy się do innych.

Więcej
Shrek w 3 D
(2010-07-24)

Tylko do jutrzejszej niedzieli w zakrystii trwają zapisy na film trójwymiarowy SHREK FOREVER w kinie ORANGE IMAX. Wyjście na film w poniedziałek 26 lipca o godz. 13.20 z parkingu przy probostwie. Poniżej przedstawiamy ceny biletów dla ministrantów.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4359992