Kronika
Zbiórka odwołana
(2020-10-23)

W związku z nowymi obostrzeniami, które od jutra będą obowiązywać w całym kraju, jutrzejsza zbiórka ministrancka zostaje ODWOŁANA. Szczegóły dotyczące służby przy ołtarzu zostaną podane niedługo, w związku z tym zachęcamy do śledzenia strony.

Więcej
Odwołanie kursów animatorskich
(2020-10-16)

W związku z nowymi zarządzeniami i ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiczną w kraju, planowane dokoczenie wiosennego kursu animatora zostaje odwołane, tak samo jak planowany jesienny kurs, odwołane zostają także wszystkie wydarzenia, które są związane z tymi kursami...

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty Służby Liturgicznej
(2020-10-02)

W związku z odwołaniem powakacyjnej pielgrzymki ministrantów do Archikatedry Chrystusa Króla w Katowicach w każdym dekanacie organizowany jest Dzień Wspólnoty dla ministrantów. W naszym dekanacie takie spotkanie odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 15:30 na Dąbrowce Małej w kościele św. Antoniego z Padwy. Chętnych prosimy o zapisanie się na listę...

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2020-09-28)

Już niedługo rozpocznie się październik, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej, dlatego zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziny w czwartek, 1 października, na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15 oraz na Mszę Św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne na godz. 18:00. Po Mszy zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie do sali parafialnej.

Więcej
Nowy plan służby
(2020-09-13)

W minioną sobotę stworzyliśmy nowy grafik służby, według którego będziemy chodzić na Msze Św. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze zaktualizowanymi informacjami w zakładkach: Grupy, Służba niedzielna i Służba w tygodniu na naszej stronie. Ministrantów, którzy jeszcze nie mają swoich obowiązkowych mszy prosimy o kontakt z ks. opiekunem.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4259170