Kolędy 2017/2018

Plan kolędy na rok

2017/2018

 

W soboty i niedziele początek kolędy

o godzinie 14.30.

W tygodniu o godzinie 15.30!

W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry

 

 

12 listopada 2017 - niedziela

  1. Ul. Modrzewiowa 7b, 7a, 7 - Sitkiewicz, Matusik P
  2. Ul. Wiązowa 7h-e – Dawid Dreszer, ...........................
  3. Ul. Wiązowa 7d-a – Matusik Szymon, Cyprian Grzywnowicz
  4. Ul. Wajdy 27 (numery od 20-11), ul. Wajdy 25 - Piotr Staroń, ……………
  5. Ul. Wajdy 27 (numery od 10-1), ul. Wajdy 23 – Chrostek Krzysztof

18 listopada 2017 - sobota

  1. Ul. Modrzewiowa 5, 3, 1 – Reiman, Pawlak Jakub
  2. Ul. Wajdy 17 – Chrostek Krzysztof, Sadowski
  3. Ul. Wajdy 15 – Gieroń Kacper, Grzywacz Jakub
  4. Ul. Wajdy 11, 5 - Cyprian Grzywnowicz, Olaf Przewdziecki

19 listopada 2017 - niedziela

  1. Ul. Wajdy 9, 7 – Kapitan Kamil, Sadowski M.,
  2. Ul. Wajdy 18 (od środka do dołu), - Mateusz Onik, Mateusz Dudek
  3. Ul. Wajdy 18 (od góry do środka)- Staroń Piotr, …………………………….,
  4. Ul. Wajdy 16 - Ogłaza Mateusz, ………………….,
  5. Ul. Wajdy 14, 8 – Dreszer Dawid, Szczepan Waleczek

25 listopada 2017 - sobota

  1. Ul. Wajdy 6 (od środka do dołu) – Jakub Nowak, Paweł Surman
  2. Ul. Wajdy 6 (od góry do środka) – Dreszer Dawid, Garbocz
  3. Ul. Wajdy 4 (od środka do dołu) – Przewdziecki, Matusik P.,
  4. Ul. Wajdy 4 (od góry do środka) – Mateusz Onik, Jakub Pawlak

 

26 listopada 2017 - niedziela

  1. Ul. Wajdy 2 (od środka do dołu) …………………….,–………………………
  2. Ul. Wajdy 2 (od góry do środka) …………………….,–………………………
  3. Ul. Hoppego 4a - Szczepan Waleczek, Matusik P.,
  4. 4.     Ul. Hoppego 4 – Gieroń Kacper, –…………………… 

2 grudnia 2017 - sobota

  1. Ul. Hoppego 3a - …………………….,………………………
  2. Ul. Hoppego 3 Grzywnowicz, Matusik P.,
  3. Ul. Hoppego 1a  - Gawlik Krzysztof, Łukasz Kalisiak
  4. Ul. Hoppego 1 – Ogłaza Mateusz, –……………………

3 grudnia 2017 - niedziela

  1. Ul. Wajdy 12, 10 – Sadowski M., ………………….,
  2. Ul. Na Obrzeżu 3c, 3b - …………………….,  ………………………
  3. Ul. Na Obrzeżu 3a, 3 - …………………….,  ………………………
  4. Ul. Na Obrzeżu 1b, 1a, 1 - …………………….,–………………………

9 grudnia 2017 - sobota

  1. Ul. Blachnickiego 4a – Pawlak Jakub, Dreszer Dawid
  2. Ul. Blachnickiego 4 - …………………….,–………………………
  3. Ul. Blachnickiego 2 - …………………….,–………………………
  4. Ul. Blachnickiego 2a - …………………….,–………………………
  5. Ul. Karoliny, Ul. Leopolda - …………………….,–………………………

10 grudnia 2017 - niedziela

  1. Ul. Ludwika 48a, 48, 46, 45a, 44, 34-4 - …………………., ………………….,
  2. Ul. Ludwika 25a-1 - …………………….,–………………………
  3. Ul. Katowicka 48c, 50, 50a – Dreszer Dawid, ………………….,
  4. Ul. Katowicka 48b, 48a, 48 - …………………….,–………………………
  5. Ul. Katowicka 46c, 46b, 46a - …………………….,–………………………

16 grudnia 2017 - sobota

  1. Ul. Katowicka 46, 44a, 44 – Dreszer Dawid, Grzela Oliwier
  2. Ul. Katowicka 38, 36, 34, 28-2 – Pawlak Jakub, Molitorys Szymon
  3. Ul. Katowicka 35a, 35, 33a, 33 - …………………….,–………………………

17 grudnia 2017 - niedziela

  1. Ul. Katowicka 31a, 31, 29a, 29 - …………………….,–………………………
  2. Ul. Katowicka 21-17, 11a-3 - …………………….,–………………………
  3. Ul. Górna (od parzystych), Ul. Piotra, Ul. Kowalska 11-1- Dreszer Dawid

27 grudnia 2017 - środa

  1. Ul. Kraszewskiego (od parzystych) - …………………….,–………………………
  2. Ul. Bończyka (od końca) - …………………….,–………………………
  3. Ul. Ścigały 59a-48 – Dreszer Dawid, ………………….,
  4. Ul. Mieroszewskiego (od końca), Ul. Markiefki 90a - ……………….,–………………
  5. Ul. Ścigały 47c-47 - …………………….,–………………………
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Piotr Kozłowski

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 2142883