Kolędy 2017/2018

Plan kolędy na rok

2017/2018

W soboty i niedziele początek kolędy

o godzinie 14.30.

W tygodniu o godzinie 15.30!

W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry

 

2 stycznia 2018 - wtorek

  1. Ul. Sztygarska 2 – Dudek M., Grzywnowicz
  2. Ul. Ścigały 8a, 8- Sadowski Mt, Sojka
  3. Ul. Ścigały 6-2a- Onik Mateusz, ………………………
  4. Ul. Kopalniana 5b, 5a, 5- Chrostek Krzysztof, ………………………
  5. Ul. Kopalniana 4e-4a, 4- Hefeman Damian, Grzela Oliwier
  6. Ul. Kopalniana 2c, 2a, Ul. Markiefki 29, Ul. Ryszarda- ……………., ………………

3 stycznia 2018 - środa

  1. Ul. Markiefki 33 – D. Hefeman, Grzywnowicz
  2. Ul. Markiefki 37a, 33a- Sebastian G, ………………………
  3. Ul. Markiefki 44, 42c, 42b, 42a- Kalisiak Ł, Sojka Kamil.,
  4. Ul. Markiefki 42-32- Sadowski., Mateusz Onik
  5. Ul. Markiefki 54-46- ……………………., ………………………
  6. Ul. Markiefki 51-43 - Matusik Szymon, ……………………

4 stycznia 2018 - czwartek

  1. Ul. Koniarkowej, Ul. Węglana, Ul. Krakusa, ul. Normy- ………………., ……………
  2. Ul. Markiefki 65, 65a-53- ……………………., ………………………
  3. Ul. Markiefki 66-56-  Pawelczyk A., Mateusz Onik
  4. Ul. Markiefki 41-37 – Dreszer Dawid, Tomasz Krzanowski
  5. Ul. Markiefki 83-67- Sebastian Góra, ………………………
  6. 6.     Ul. Markiefki 76-68-Kalisiak Ł, Tomasz Gwóźdź

5 stycznia 2018 - piątek

  1. Ul. Markiefki 96-78 – Hefeman Damian, Oliwier Grzela
  2. Ul. Wróblewskiego 43, 33a-31a-Mateusz Onik, ………………………
  3. Ul. Wróblewskiego 41-37- Szczepan Waleczek, Matusik Paweł
  4. Ul. Wróblewskiego 40-32- Sadowski, K. Gieroń

7 stycznia 2018 - niedziela

  1. Ul. Wróblewskiego 31-17- Waleczek Szczepan, Przewdziecki,
  2. Ul. Wróblewskiego 30-2 - Ogłaza, Grzela
  3. Ul. Wróblewskiego 13-3- Pawlak P. Dąbrowski
  4. Ul. Wróblewskiego 7a- Matusik P., Grzywnowicz
  5. Ul. Wróblewskiego 7b- Sojka, Wyszogrodzki,

 8 stycznia 2018 - poniedziałek

  1. Ul. Zakopiańska, Ul. Morawska- Onik Mateusz, ………………………
  2. Ul. Wrocławska 48, 46, 38- ……………………., ………………………
  3. Ul. Wrocławska 44, 42, 40- Sadowski, ………………………
  4. Ul. Wrocławska 36, 34, 32, 7- ……………………., ………………………
  5. Ul. Kujawska 6a, 6, 4a, 4- ……………………., ………………………

9 stycznia 2018 - wtorek

  1. Ul. Kujawska 6b, 3b, 3a, 3- ……………………., ………………………
  2. Ul. Kujawska 1c, 1b, 1a, 1- Mateusz Dudek, ………………………
  3. Ul. Wiślana 3a, 3, 2b, 2a, 2-Przewdziecki, Grzywnowicz

10 stycznia 2018 - środa

  1. Ul. Sandomierska 25, 23, 21-Grzywnowicz, ………………………
  2. Ul. Sandomierska 19, 17, 15, 13- Dąbrowski P., Kalisiak Ł
  3. Ul. Sandomierska 11, 9, 7, 5- ……………………., ………………………
  4. Ul. Sandomierska 14-Mateusz Onik, ………………………
  5. Ul. Sandomierska 12- ……………………., ………………………

11 stycznia 2018 - czwartek

  1. Ul. Sandomierska 10a, 10, 8, 6- Gawlik Ł., Kapitan K.,
  2. Ul. Nowotarska (od końca), Ul. Podhalańska 6- ……………., …………………
  3. Ul. Podhalańska 26- Grzywacz, Gieroń,
  4. Ul. Podhalańska 24- ……………………., ………………………
  5. Ul. Podhalańska 22- Sadowski Mateusz, Szymon

12 stycznia 2018 - piątek

  1. Ul. Podhalańska 20- Tomasz Krzanowski, Mateusz Onik
  2. Ul. Podhalańska 18-  Szczepan Waleczek, ………………………
  3. Ul. Podhalańska 16- ……………………., ………………………
  4. Ul. Podhalańska 14- ……………………., ………………………
  5. Ul. Podhalańska 12- ……………………., ………………………

13 stycznia 2018 - sobota

  1. Ul. Podhalańska 10- ……………………., ………………………
  2. Ul. Podhalańska 8-Mateusz Onik, ………………………
  3. Ul. Łużycka 4, 2a, 2- Dudek Mateusz, Pawlak Jakub
  4. Ul. Karpacka 15, 13, 11, 9 – Paweł Mirek, Piotr Staroń
  5. Ul. Karpacka 14, 12, 10- Chrostek Krzysztof, Dudek

14 stycznia 2018 - niedziela

  1. Ul. Karpacka 8, 6, 4, 2- Stanecki Łukasz, Onik Mateusz
  2. Ul. Karpacka 7, 5, 3, 1- Kapitan x 2
  3. Ul. Kurpiowska 13- Ogłaza,. Grzywnowicz
  4. Ul. Kurpiowska 11- Szczepan Waleczek, Hefeman Damian
  5. Ul. Kurpiowska 7- Pawelczyk A., Przewdziecki

 15 stycznia 2018 - poniedziałek

  1. Ul. Kurpiowska 5- Mateusz Onik, ………………………
  2. Ul. Kurpiowska 3- Ogłaza, Matusik P.,
  3. Ul. Kurpiowska 1- ……………………., ………………………

16 stycznia 2018 - wtorek

  1. Ul. Kurpiowska 8- ………………………, ………………………
  2. Ul. Kurpiowska 6- ……………………., ………………………
  3. Ul. Kurpiowska 4- ……………………., ………………………

17 stycznia 2018 - środa

  1. Ul. Kurpiowska 2 - Sadowski, Filip Czapla
  2. Ul. Lubuska 21- Tymek Gwóźdź, Mateusz Onik
  3. Ul. Lubuska 19- ……………………., ………………………
  4. Ul. Lubuska 17- ……………………., ………………………

18 stycznia 2018 - czwartek

  1. Ul. Lubuska 15- ………………………, ………………………
  2. Ul. Lubuska 13- Szczepan Waleczek,………………………
  3. Ul. Lubuska 11- Chrostek Krzysztof, ………………………

19 stycznia 2018 – piątek

  1. Ul. Lubuska 9- ……………………., ………………………
  2. Ul. Lubuska 7- ……………………., ………………………
  3. Ul. Lubuska 14, 12, 10- Przewdziecki, Matusik
  4. Ul. Lubuska 8, 6, 4-  Mateusz Onik, ………………………

20 stycznia 2018 – sobota

KOLĘDA DODATKOWA

Gawlik K

Kalisiak Ł

Matusik Paweł

21 stycznia 2018 – niedziela

Matusik Paweł

Mateusz Onik

KOLĘDA DODATKOWA

Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Łukasz Kalisiak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 2187521