Pielgrzymka ministrantów do katedry

Pielgrzymka w katedrze rozpoczyna się o godz. 10.00. W programie m.in. zawiązanie wspólnoty, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej.

O godz. 12.00 uroczysta Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca. Po Eucharystii spotkania wokół katedry poszczególnych turnusów rekolekcyjnych oraz wspólne świętowanie. Dla każdego uczestnika przewidziano napój i drożdżówkę. Ponadto dla ministrantów: quizy biblijne i liturgiczne, zawody parafialnych drużyn ministranckich w przeciąganiu liny w kategorii szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, pokazowa lekcja nauki techniki gry w piłkę nożną – Coerver. Do nabycia lody, popcorn, wata cukrowa, możliwość zjazdów na dmuchanym zamku i gry na „Kole fortuny”.

O 15.00 – na schodach bocznych katedry (od strony ul. Wita Stwosza) losowanie roweru, tabletu oraz wielu innych upominków dla uczestników pielgrzymki.  Jak co roku warto odwiedzić Księgarnię św. Jacka. Każdy ministrant, który dokona zakupu za min. 5 zł.  w księgarni lub kupi „Małego Gościa Niedzielnego” podczas trwania pielgrzymki bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród m.in.:  roweru, tabletu oraz wielu artykułów sportowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce!


Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077258