Spotkanie na Muchowcu!!!

Wyruszamy z placu przy probostwie wraz z młodzieżą wyjeżdżającą na Światowe Dni Młodzieży 23 lipca o godz. 16.00. Wyruszamy na Mszę świętą i koncert. Zabieramy suchy prowiant i mokre picie.


Przy Ołtarzu podczas Mszy św., która zostanie odprawiona na lotnisku stanie w sumie 25 biskupów, 250 księży z całego świata i będzie jej przewodniczył metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. Międzynarodowy wymiar wspólnego przeżywania liturgii zostanie podkreślony również poprzez czytanie Słowa oraz modlitwę w różnych językach – włoskim, hiszpańskim, angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, czeskim, rosyjskim i chińskim. Eucharystię swoim głosem ubarwi zespół „Twoje Niebo” prowadzony przez o. Mariusza Wójtowicza wraz z chórem młodzieży z Katowic, tworzonym specjalnie na to wydarzenie.

Colony House, Steven Curtis Chapman, TGD – od 19:00

Na koniec spotkania na scenie pojawią się zagraniczne i polskie zespoły grające muzyką chrześcijańską. Gwiazdą wieczoru będzie Steven Curtis Chapman uznany jako jeden z najlepszych piosenkarzy muzyki chrześcijańskiej, który wydał ponad 20 albumów. Chapman sprzedał ponad 10 milionów albumów i ma na swoim koncie 10 złotych i platynowych płyt. Wokalista zdobył 5 nagród Grammy, 58 nagród GMA Dove Awards oraz nagrodę American Music Awards, więcej niż jakikolwiek artysta w historii. Supportem dla Stevena Curtis Chapmana będzie zespół Colony House. Na scenie zaprezentuje się również jeden z najbardziej znanych zespołów muzyki gospelowej w Polsce – chór TGD.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!!!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4074652