Święcenia diakonatu i wizyta w laserhouse

Pozostałych w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piekarach Śląskich-Brzezinach wyświęci bp Adam Wodarczyk. Początek uroczystości o 10.00.

Jako ministranci naszej parafii wyjeżdżamy do parafii w Mysłowicach Kosztowach, w najbliższą sobotę o godz. 8.30 z parkingu przy probostwie. Zabieramy komże i stroje w kolorach czerwonych oraz ministrancki sztandar.

Po Mszy świętej przewidziane jest osobiste spotkanie z ks. Arcybiskupem i słodki poczęstunek. Po przeżyciach duchowych przyda się trochę rozrywki. Wybieramy się więc na małą strzelaninę w laserhousie….

Ministranci, którzy uczestniczyli w półkoloniach mają wyjazd gratisowy, dla pozostałych koszt 45 zł. Zapisy indywidualne u ks. Czarka

A teraz coś o naszej zabawie…
Każdy z graczy wyposażony zostaje w kamizelką połączoną z bronią. Zarówno w broni jak i kamizelce umieszczone są czujniki które reagują na strzały przeciwnika. W trakcie gry wszystko świeci oraz wydaje dźwięki i komunikaty głosowe stosowne do aktualnej czynności. Każdy z trafionych graczy zostaje o tym poinformowany specjalnym komunikatem dźwiękowym „You are hit”, następnie pozostaje nieaktywny przez kilka sekund. Jeżeli wybrana została opcja gry z limitowaną ilością żyć a utracone życie było właśnie ostatnim, wówczas pojawi się dodatkowy komunikat.

Szykuje się ekscytujaca sobota...

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4079276