Urodzinowe podziękowania

Chciałem serdecznie podziękować WAM, czyli Służbie Liturgicznej parafii św. Szczepana wraz z Rodzicami. Dziękuję za każdą modlitwę, przyjętą Komunię świętą, dobre słowo i życzliwość. Od siedmiu lat czuję się bardzo dobrze pośród Was i jest to źródłem wielkiej radości.

Dziękuję Animatorom i Ministrantom Starszym za pomoc w organizowaniu ministranckiego życia. Każdy z Was, to swoista „prawa ręka”, bez której niewiele można byłoby osiągnąć! Dziękuję za odprawy, prowadzenie spotkań w grupach i spotkań ogólnych, wypełnianie funkcji i kreatywność! Dziękuję za wspólne Modlitwy i Rekolekcje…

Dziękuję Ministrantom z gimnazjum, młodszym i kandydatom! „Bóg zapłać” za Waszą gorliwość, sumienność i dobre serca. Za to, że na co dzień próbujecie tworzyć wspaniałą wspólnotę, za wypełnianie swoich dyżurów. Za Wasze uśmiechnięte i niezamykające się buzie… :)

Dziękuję wreszcie Rodzicom Ministrantów, którzy tworzą świetny i zgrany zespół rozumiejący się często bez słów. Dziękuję za podejmowane inicjatywy, spotkania, festyny, a nade wszystko cierpliwość (chociażby do obiecanego wyjazdu…. :)).
Dziękuję za ministranci prezent i podarunek od rodziców... To zawsze wprawia w zakłopotanie - Dziękuję!

Za wszystko czego mogę uczyć się od Was z serca dziękuję!

Proszę o modlitwę za mnie i sam ją obiecuję!

Ks. Czarek

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4075427