I Farski Festyn

Mądre Balony
Przymykam oko, skupiam  się i rzucam! Moim zadaniem jest przebić specjalne balony z pytaniami. Jeśli na nie odpowiem słodycze i inne zabawki czekają na mnie! Atrakcja dla dużych i małych! Warto spróbować swojego szczęścia!!!

Dmuchany zamek
Prawie 10 metrów długości i 7 wysokości!!! To już prawie cały plac zajęty… Na szczęście nie ma się co martwić miejsca dla wszystkich starczy…. Drabinka do wychodzenia i niesamowicie szybki poślizg. Atrakcja dla dużych i małych. Tego nie można przegapić ! ! ! Będzie możliwość nabywania karnetów – czyli im dłużej zjeżdżasz i skaczesz – tym mniej płacisz.

Koło Fortuny
Tylko jedno mocne zakręcenie kołem i już niesamowite maskotki, zabawki, płyty CD i DVD, smycze na klucze, książki i inne gadżety mogą być Twoje! Na super szczęściarzy czekają NAGRODY SPECJALNE, a wśród nich klocki LEGO, paletki do gry, puzzle, ogromne pociągi, samochody śpiewające lalki i wiele innych wspaniałych zabawek. Na dodatek ogromny- o wielkości człowieka - chodzący pająk i królik. To chciałby każdy!!!

Loteria Fantowa
Co drugi los wygrywa! Słodycze, zabawki, przybory szkolne, sprzęt RTV i AGD, ponad 50 kilogramów zupek do domowej kuchni czeka na rozlosowanie, po prostu dużo przyjemności… Losy w dwóch wersjach tańszej po dwa złote i droższej po 4 zł. Po całym placu będą chodzili specjalnie oznakowani ministranci, u którym będzie można nabywać losy. Odbiór nagród w Domu Parafialnym. (niektórzy będą musieli przyjechać tirem….)

Magiczne zdjęcia
Tata z synem zakuci w dybach, cała rodzina w sutannach, dzieci w bajkowym świecie – to właśnie magiczne zdjęcia! Wystarczy, że włożysz swoją głowę w odpowiedni otwór i już jesteś kimś innym! Zabawa dla całej rodziny! Koniecznie trzeba zabrać swoje aparaty fotograficzne lub komórki. Może w niejednej chałupie jest chop, kierego trza zakuć w łańcuch i wysmyczyć na wieżo coby pokutowoł. Przykludźcie i tych gryfnych – porządnych, ale tyż tych boroków i mamlasów – dyby czekają!!!

Piłkarzyki, Ping Pong, Bilard, Tor przeszkód!
To wszystko dla spragnionych emocji drużyn. Można startować w konkurencji całymi rodzinami ! ! !  Specjalną atrakcją będzie tor przeszkód, a wnim: Strącanie kręgli, rzuty do tarczy i do kosza, odbijanie piłeczki ping – pongowej, chodzenie na szczudłach i wiele innych konkurencji dla dzieciaków czeka na nich!!! Zdobywając wszystkie podpisy na specjalnym karnecie odbierasz super nagrody!

Postacie z bajek
O 15.00 clown rozpocznie rozdawanie cukierków wszystkim dzieciom, o 16.00 sam Smurf Łasuch poczęstuje łakociami, a o 17.00  człapiący niedźwiedź poczęstuje miodem ? ? ?
Z każdą postacią można robić wspólne zdjęcia! Ta atrakcja kryje jeszcze jakąś tajemnicę….

Ponadto:
W stoiskach obok fary znajdziesz mnóstwo łakoci specjalnie dla Ciebie. Pyszne kołocze, zisty, kreple, ciasta z krymym i inne dobre wypieki prosto ze ślońskigo pieca od farskij gospodynie! Niebo w gębie! Temu się żodnyn nie łoprze! A na dokładka BAJKOWE
GOFRY  (To nie są ciasta – to niebo w gębie). Wszystko przygotowane przez lokalnych Makłowiczów, Kuroniów i siostry Adelajdę i  Leonilę. Nic tylko palce lizać!
Oczywiście do tego super napoje – a jakie to zoboczycie!


Chcymy razem iść rano na procesyjo, porządnie porzykać, a po połedniu fest się bawić. Niech pogoda nikogo nie straszy. Ważne coby my się spotkali, trocha poklachali i też Pon Boczka wychwolali, choby tak jak poniżyj:

Podźcie dziecka pochwolić Ponboczka naszego,
Niychże są sztyjc śpiywane pieśniczki dlo niego.
Niych go przy śniodaniu chwolom, jak słońce stowo
I wieczor, jak sie na zogowek gowa dowo.

Ponboczek je fest wielgi, z gowom nad gwiozdami,
A ta naszo malutko ziymia pod nogami
Trzimie choby ryczka, co ją staroszek starce
Zrobioł, by sie dała tam nogi abo garce.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359911