Wyjście na film: „Apartament”

Projekcja odbędzie się w kinie Cinema – City Silesia (Silesia City Center). Zbiórka przed kasami kina o godz. 19.00. Dojście do kina we własnym zakresie.

Ministranci, którzy nie mają ujemnych punktów oraz starsi i animatorzy płacą za bilet 6 zł. Pozostali 10 zł.
Pieniądze na bilet przynosimy na zbiórkę lub w niedzielę na służbę. Liczba biletów ograniczona !!!

Można zabrać przyjaciół i znajomych dla niż promocyjna cena biletu 11 zł.

„Apartament” jest pięknym filmem  o pontyfikacie Jana Pawła II. Zawiera m.in. nagrania, które powstawały w czasie nieoficjalnych wyjazdów papieża w góry w latach 1991-2004. Brało w nich udział zaledwie kilka osób i nigdy nie były relacjonowane przez media.

W filmie „Apartament” o Janie Pawle II opowiadają uczestnicy górskich wycieczek: kard. Stanisław Dziwisz, Arturo Mari, Egildo Biocca – przyjaciel i członek watykańskiej żandarmerii (nigdy wcześniej nie wypowiadał się przed kamerami) oraz mieszkańcy alpejskiej wioski, którzy przez parę tygodni w roku byli sąsiadami przyszłego świętego.

Z tych opowieści oraz z archiwalnych zdjęć wyłania się portret papieża, który prywatnie żył w sposób niebywale skromny, prosty, bez majestatu i celebry. To spokojna, nieśpieszna, mądra opowieść o człowieku, który zmienił świat, ale sam nigdy się nie zmienił.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4072756