Punktacja - luty

Zanim przejdę do oznajmienia kto w lutym stanął na ministranckim podium, chciałbym wytłumaczyć zasady punktowania związane z feriami.

Jak wiadomo ferie to błogi czas odpoczynku od szkoły, ale oczywiście nie od Pana Boga! Dlatego w czasie ferii obowiązywała bonusowa punktacja, za każdą Mszę można było uzyskać dwa punkty, tak jak za obowiązkową, również nie były liczone punkty minusowe. Jak widać można było nieźle nadrobić punkty, ale też była to wielka pokusa żeby leniuchować na całego.

Teraz w końcu mogę przedstawić kto w tym miesiącu stanął na podium, ale przede wszystkim kto zdobył zaszczytny tytuł Ministranta Miesiąca.

Trzecie miejsce ex aequo zajęli Łukasz Kalisiak i Kamil Sikora zdobywając 42 punkty. Drugie miejsce z 44 punktami na koncie zajął Oskar Müller. Pierwsze miejsce jak co miesiąc nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ Ministrantem Miesiąca po raz kolejny zostaje Krzysiu Gawlik dzięki zdobytym 62 punktom.

Wszystkim wymienionym serdecznie gratulujemy gorliwości! Oby każdy z nas starał się tak jak oni służyć Panu Bogu jak najczęściej i jak najgorliwiej. Oczywiście nie najważniejsze są tu punkty, ale szczera miłość do Pana Boga i z niej wypływająca gorliwość. Dlatego życzę i sobie, i każdemu ministrantowi, i wszystkim parafianom by ten Wielki Post, który właśnie przeżywamy choć trochę przybliżył nas do tego ideału.

an. Janusz Sternal

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397610