Zimowe wyjście do kina!!!

Do kina idziemy wraz z Dziećmi Maryi i Oazą. Możemy również zaprosić przyjaciół oraz znajomych, zabrać rodziców i rodzeństwo, ponieważ mamy najniższą cenę biletów w Cinema City dla grupy 13 zł. Konieczne jest jednak wpisanie tych osób na listę (musimy zarezerwować miejsca w kinie!!!)

Ceny biletów:
1 zł – ministranci będący w Panewnikach na Adoracji ministranckiej
2 zł. – ministranci mający powyżej 10 kolęd
4 zł. – ministranci mający powyżej 7 kolęd
6 zł. – ministranci mający powyżej 5 kolęd
10 zł. – pozostali ministranci
13 zł. – rodzina, znajomi, przyjaciele.

Pieniądze na bilety przynosimy przez najbliższy tydzień do kościoła i zostawiamy w szufladzie opiekuna. Wkładamy do koperty i wpisujemy nazwiska osób za które płacimy.


Parę słów o filmie:
Ridley Scott, legendarny twórca ”Gladiatora”, ”Królestwa niebieskiego”, ”Łowcy androidów” i ”Prometeusza”, przedstawia spektakularną, zrealizowaną z niezwykłym nawet jak na współczesne kino rozmachem, opowieść o losach biblijnego Mojżesza, plagach egipskich, rozstąpieniu się Morza Czerwonego i Dziesięciorgu Przykazaniach. W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Christian Bale (”Mroczny rycerz”, ”American Hustle”) w roli Mojżesza, Joel Edgerton (”Wielki Gatsby”, ”Wróg numer 1”), John Turturro (”Transformers 3”, ”Big Lebowski”), nagrodzony Oscarem Ben Kingsley (”Wyspa tajemnic”, ”Książę Persji: Piaski czasu”) i nominowana do Oscara Sigourney Weaver (”Avatar”, seria ”Obcy”).


Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4079273