Punktacja za czerwiec

Czerwcowy Ministrant Miesiąca chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem ale zanim go ogłosimy, zobaczmy jacy inni ministranci uplasowali się na podium. Na trzecim miejscu z ilością 54 punktów jest Oskar Muller, za to na drugim miejscu tym razem mamy dwóch ministrantów, ponieważ obaj uzyskali 58 punktów, a są nimi Krzysiu Reimann oraz Łukasz Kalisiak. Ministrantem Miesiąca Czerwca zostaje Krzysiu Gawlik z 72 punktami na koncie. Serdecznie gratulujemy najgorliwszym w czerwcu!

Czas na podsumowanie całego roku (bez wakacji). Na trzecim miejscu z ilością 408 punktów plasuje się Oskar Muller. Drugie miejsce należy do Sebastiana Wróbla, który zdobył 421 punktów. Również i tym razem dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, o ile śledził comiesięczne podsumowania, kto znajduje się na pierwszym miejscu - jest nim oczywiście Krzysiu Gawlik z ilością 609 punktów!

Gratulujemy najlepszym, ale nie zapominajmy, że coś w tej punktacji jeszcze może sie zmienić, ponieważ w wakacje jest sporo czasu żeby poprawić się w służbie i tego też wszystkim ministrantom życzę, by w tym ostatnim miesiącu wakacji nie zapominali o służbie Panu Bogu.

Janusz Sternal

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4072830