Odpust za zmarłych

W Uroczystość Wszystkich Świętych msze św. będziemy celebrować według porządku niedzielnego, jednak nie będzie mszy św. o godz. 15.00 w kościele. O godz. 14.30 zapraszamy wszystkich ministrantów do kaplicy cmentarnej na uroczyste nieszpory za zmarłych. Po nich procesja do pięciu stacji, na zakończenie której o godz. 16.15 w kaplicy na cmentarzu zostanie odprawiona msza św.

Jako ministranci możemy też napisać tzw. zalecki za bliskich zmarłych (imiona i nazwiska) można je na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych w godz. od 8.00 do 17.00, a w Dzień Zaduszny przy kaplicy cmentarnej w godz. od 10.00 do 16.00. Zalecki będą przyjmowane przez siostry Jadwiżanki. Za zmarłych zalecanych przez całą oktawę będziemy odmawiali różaniec po mszach św. wieczornych oraz odprawimy 40 mszy św.

W sobotę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Kościół wspomina tych, którzy w czyśćcu pokutują za swoje grzechy. Aby przyjść im z pomocą, przedstawia Bogu modlitwy i odpusty zyskane przez żyjących, a przede wszystkim ofiarę Chrystusa uobecniającą się we mszy św.  Zbiórka o godz. 9.00.   W sobotę, w Dzień Zaduszny o godz. 16.00 zostanie odprawione na cmentarzu specjalne nabożeństwo za zmarłych duszpasterzy, rodziców, krewnych i wszystkich spoczywających na cmentarzu. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tej modlitwie.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4072796