Dekanalne rozgrywki wygrane!!!

Szkoła podstawowa pokazała na co ją stać. Pod czujnym okiem trenera, Patryka Kowalskiego, który opiekował się wszystkimi drużynami, wygrała pierwszy mecz bardzo wysoko, bo aż 8 : 1. Drugie spotkanie sprawiło naszym więcej problemów, ale wyszli z niego obronną ręką. Królem strzelców w tej kategorii został Kuba Miecznik.
 
Gimnazjum również znakomicie sobie poradziło. Pierwszy mecz nastręczył naszym zawodnikom niemałych problemów, ale jakoś dali radę wygrać. Za to druga potyczka była jak jedzenie hot – dogów i Ikei – łatwa i przyjemna. Gimnazjum wygrało aż 5 : 0, a królem strzelców został Bartek Górski, który strzelał bramki także w szkole średniej.
 
 
Szkoła średnia, chociaż nie wygrała, to walczyła dzielnie aż do samego końca. Pierwszy po zażartej walce starsi przegrali 6 : 3. Przed drugim meczem było wiadome, że nie najstarsi nie przejdą dalej. Mimo to grali do końca i udało im się zremisować 4 : 4. Drugie miejsce zajęli dzięki różnicy bramek, a królem strzelców w tej kategorii został Patryk Kowalski.

Patryk Paszko

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077349