Podsumowanie roku formacyjnego...

Pofestynowe spotkanie było okazją do podziękowania ministrantom za trud ofiarnej całorocznej służby!

Wśród wyróżnionych ministrantów znaleźli się zwycięzcy Biegu Samarytańskiego. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Szymon Molitorys, Marek Chmieliński, Andrzej Pawelczyk i Patryk Paszko!

Najlepszymi ministrantami – w ocenie swoich kolegów – zostali: Krzysiu Gawlik, Patryk Paszko i Sebastian Nowak.

Trofeum „Ministranta Roku” otrzymał: Krzysiu Gawlik, zdobywając wielokrotnie tytuł „ministranta miesiąca”.

W surowcach wtórnych najbardziej przedsiębiorczy okazali się: Łukasz Kalisiak przynosząc 2401 puszek i Andrzej Pawelczyk dostarczając 1 139,50 kg makulatury w ciągu roku! W sumie razem ministranci zebrali 8148 puszek i 3960 kg makulatury.

Ponieważ sukces ma wielu ojców, dlatego też każdy ministrant ze spotkania nie wyszedł z pustymi rękami, otrzymując upominek na wakacje w postaci słodyczy, napojów ciastek…

Dziękuję serdecznie Rodzicom za wielką pomoc związaną z organizacją festynu, całoroczną troską o stroje ministranckie i za wielką życzliwość i dobroć, której doświadczam w wielu sytuacjach. Dziękuję moim wielu „prawym rękom”: Animatorom, Ministrantom Starszym i Młodszym, którzy z wielkim poświeceniem, oddaniem i pobożnością służą przy ołtarzu, ale także pomagają prowadzić wspólnotę służby liturgicznej pod sztandarem św. Tarsycjusza!

Dziękuję za wielką pomoc!

Ks. Czarek

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4397557