Pofestynowe spotkanie było także okazją do podziękowania ministrantom za trud ofiarnej całorocznej służby!

Wśród wyróżnionych ministrantów znaleźli się zwycięzcy Biegu Samarytańskiego. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Szymon Molitorys, Marek Chmieliński, Andrzej Pawelczyk i Patryk Paszko!

Najlepszymi ministrantami – w ocenie swoich kolegów – zostali: Krzysiu Gawlik, Patryk Paszko i Sebastian Nowak.

Trofeum „Ministranta Roku” otrzymał: Krzysiu Gawlik, zdobywając wielokrotnie tytuł „ministranta miesiąca”.

W surowcach wtórnych najbardziej przedsiębiorczy okazali się: Łukasz Kalisiak przynosząc 2401 puszek i Andrzej Pawelczyk dostarczając 1 139,50 kg makulatury w ciągu roku! W sumie razem ministranci zebrali 8148 puszek i 3960 kg makulatury.

Ponieważ sukces ma wielu ojców, dlatego też każdy ministrant ze spotkania nie wyszedł z pustymi rękami, otrzymując upominek na wakacje w postaci słodyczy, napojów ciastek…

Dziękuję serdecznie Rodzicom za wielką pomoc związaną z organizacją festynu, całoroczną troską o stroje ministranckie i za wielką życzliwość i dobroć, której doświadczam w wielu sytuacjach. Dziękuję także moim wielu „prawym rękom”: Animatorom, Ministrantom Starszych i Młodszym, którzy z wielkim poświeceniem, oddaniem i pobożnością służą przy ołtarzu, ale także pomagają prowadzić wspólnotę służby liturgicznej pod sztandarem św. Tarsycjusza!

Dzięki! Tworzymy coraz bardziej zgraną rodzinę!

Pozdrawiam życząc wspaniałaychwakacyjnych przeżyć!

Ks. Czarek

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4072752