Aquadrom!

Zaplanowana zbiórka surowców wtórnych odbędzie się o 9.30! Koszt w zależności od punktacji i obecności na kolędach. Najmniejsza kwota to 10 zł., a największa 20 zł!

A oto przykładowe atrakcje:

LaGodula.
Relaks, wytchnienie, wypoczynek, chillout. Basen pokryty roślinnością z każdej niemal strony. Istna laguna, w której bicze wodne, gejzery, leżanki powietrzne i hydromasaże wespół z pięknym krajobrazem tworzą oazę spokoju w Strefie Rekreacji Aquadromu. Nazwa powstała na cześć jednej z dzielnic Rudy Śląskiej. Zabieg, który zastosowali nasi nazwotwórcy to dodanie egzotycznego przedrostka „La”.

Sztorm Wielki, czyli sztuczna fala. Gdy spokojne pływanie już nie wystarcza, zapraszamy do basenu, w którym będzie można dać się porwać fali… niemal morskich emocji. Intensywnie żółty, specjalny tłok - podnoszony do góry - zasysa wodę, burząc basenową taflę falą o wysokości nawet do 70 cm. Sztorm Wielki rymuje się ze słowem Szombierki, ale wbrew pozorom nie ma on nic wspólnego z sąsiadującą z Rudą dzielnicą Bytomia.

Wirek. Najbardziej spektakularna zjeżdżalnia Aquadromu. Nazwana na cześć jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, zakończona wielkim lejkiem, w którym płynie się z zawrotną prędkością, wpadając w wir, by na końcu wylądować w basenie. Poziom startowy – 9 metrów. Zakręcone emocje gwarantowane!

Mokry Bąbel. Jego szczyt to przedmiot pożądania wielu. Ta wielka, nadmuchiwana piłka zakończona gejzerem jest częściowo zanurzona w wodzie i kusi swoimi kształtami wszystkich o wysokogórskich aspiracjach. Celem zabawy na Mokrym Bąblu jest dostanie się tuż pod kapelusz gejzera, skąd można podziwiać sporą część Aquadromu. Bąbel może być trampoliną, zjeżdżalnią lub ścianą wspinaczkową. Pomaga też doskonalić koncentrację – wystarczy chwila nieuwagi, by z powrotem znaleźć się w basenie

Chebzie Pętla – rwąca, pokręcona niczym pętla tramwajowa w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, rzeka porwie nas do jednego z dwóch, połączonych z nią basenów. Do wyboru mamy następujące opcje: Mokry Bąbel albo Sztorm Wielki. Możemy też – kiedy już wyrwiemy się z okowów nurtu - tak po prostu wyjść i położyć się na jednym z wygodnych leżaków. Dostępne kolory: czerwony, zielony i szary.

Górny Ślizg. Zjeżdżalnia czerwona, która doprowadzi do czerwoności amatorów szalonych ślizgów. Polecana tym, którzy cenią sobie górną półkę nie tylko wśród towarów, ale także wśród uciech, emocji i innych takich.

Zjazd na Nowy Bytom. Dojazd do nas usłany jest A4. Niebieska zjeżdżalnia pozdrawia jedną z dzielnic Rudy Śląskiej. Od niebieskiego zjazdu warto zacząć przygodę z prędkością w Aquadromie. Poziom startowy to 10 metrów, a długość całkowita – 78 metrów. Zjazd na Nowy Bytom to oferta dla początkujących poszukiwaczy adrenaliny.

Ruda Śliska  - zjeżdżalnia, która zachwyci każdego fana interakcji. Startujemy z poziomu ponad 14 metrów i jedziemy 139 metrów. Wraz z naszym startem uruchamiany jest stoper. Po drodze mijamy kilka interaktywnych miejsc wewnątrz zjeżdżalni. Jeśli w czasie jazdy dotkniemy ich, zdobywamy punkty. Po minięciu mety, punkty przeliczane są na sekundy, które odejmujemy od czasu przejazdu. Ruda Śliska to propozycja dla szybkich i… sprytnych!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4359941