Mały Gość Niedzielny, a w nim niespodzianki...

Dowiecie się o ich ciekawych pasjach i przygodach, a piękne zdjęcia będą świetną ilustracją opisywanych zajęć i fascynacji. Artykuł wpisuje się w nową małogościową rubrykę: „po służbie”. Cieszymy się, że już po raz drugi ministranci naszej parafii zostali uhonorowani artykułami w „MGN”.

Warto mieć w posiadaniu to czasopismo, ponieważ znajdziemy tam m. in. program komputerowy z testami dla szóstoklasistów! Wszystko w stałej cenie MGN!

Ponadto: wspomnienia znanych postaci o szkole, podsumowanie rorat „Poszli w ciemno za światłem”, o wyjątkowej bibliotece i nadzwyczajnej księdze. Oprócz tego znajdziemy potężną dawkę solidnych wiadomości na temat naszej wiary, a także o wyjątkowym człowieku który wynalazł m.in. świetlówkę, baterię słoneczną, transformator i wiele innych.

Czytając MGN natrafimy na ciekawy artykuł o jeszcze ciekawszym tytule: „Fanki – hrabianki” oraz znajdziemy zachętę do zobaczenia  najnowszego filmu Hobbit: Niezwykła podróż. Dowiemy się również kto lub co było pradziadkiem tabletu… A na deser artykuł o szyfrach i stałe rubryki typu: Galeria Franka fałszerza, językołamacze no i nieoceniony humor i małogościowe dowcipy.

Na koniec i na zachętę jeden z nich:

Przechwalają się gospodarze:
- Ja wyhodowałem takie duże jabłko, że nie zmieściło się w koszyku – chwali się pierwszy.
- A ja – puszy się drugi – wyhodowałem takie duże jabłko, że nie mogłem go podnieść!
- To wszystko nic – mówi trzeci. Ja wyhodowałem takie jabłko, że jak wiozłem je wozem, to wyszedł z niego robak i zjadł konia.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077301