Człowiek Roku 2012

„4 stycznia rozpoczynamy plebiscyt na Człowieka Roku. Wybierzmy wspólnie osobę, dzięki której nasze życie wygląda trochę lepiej. Głosujemy do 1 lutego. Poniżej prezentujemy nasze kandydatury. Jeśli uważacie, że kogoś w tym zestawieniu brakuje, piszcie w komentarzach pod tym materiałem. Czekamy do 7 stycznia. Pośród zwycięzców miejskich etapów wybierzecie jednego Człowieka Roku województwa śląskiego na dziennikzachodni.pl

Tygodnik "Kocham Katowice" i katowice.naszemiasto.pl podobnie jak w ubiegłym roku wybierają Człowieka Roku 2012 w Katowicach. Chcemy wyróżnić ludzi, którzy pomagają w promocji miasta, lokalnych społeczników i ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie miasta oczywiście.

W ubiegłym roku plebiscyt wygrał Bohdan Witwicki, organizator i pomysłodawca Silesia Marathonu, imprezy, która co roku przyciąga do Katowic tysiące maratończyków i jest świetną promocją stolicy województwa. Kto tym razem zasługuje na laur?

My nominowaliśmy 7 kandydatów. To proboszczowie parafii w Bogucicach i na Tysiącleciu - ks. Jan Morcinek i ks. Stanisław Noga , architekt Jurand Jarecki, Grzegorz Maro - niezwykle uprzejmy kierowca autobusu PKM, Erwin Sówka - malarz z Grupy Janowskiej, Agnieszka Rzepecka - koordynator Programu Centrum Aktywności Lokalnej w Szopienicach oraz Monika Bajka ze Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów w Załężu.

Konkurs rusza dzisiaj, a esemesy można wysyłać do 1 lutego, do godz. 23.59. Lista nominowanych jest jednak otwarta, czekamy na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach (z uzasadnieniem) na katowice.naszemiasto.pl albo wysyłajcie mejlem na adres j.przybytek@dz.com.pl.

Jak głosować? Plebiscyt jest esemesowy, tzn. głosujemy poprzez wysłanie esemesa na nr 72355. Koszt esemesa to 2,46 z VAT. W jego treść należy wpisać kod przypisany kandydatowi.

 
Ks. Jan Morcinek, proboszcz parafii św. Szczepana w Bogucicach. Przez niemal 20 lat zabiega o rewitalizację bogucickiej świątyni i przyległych do niej zabytkowych budynków. Skutecznie, dziś kompleks budynków stanowiących neogotyckie założenie architektoniczne zachwyca”.

Treść SMS-a: 
DZCKAT.1

Artykuł znajdziemy pod adresem:

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1675827,kto-zostanie-czlowiekiem-roku-2012-w-katowicach-rusza,4186039,id,t,zid.html#galeria


 

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077295