Editorial...

Nadal będą odbywać się kursy animatorskie, kursy ceremoniarzy, Rekolekcje adwentowe i wielkopostne, dekanalne dni skupienia, spotkania przy panewnickim żłóbku. Kulminacją rocznej formacji będą Rekolekcje wakacyjne wraz pielgrzymką powakacyjną. Nie zabraknie również rozgrywek w piłce nożnej na szczeblu dekanatów i diecezji oraz wspólnych wyjazdów. To tylko niektóre ze stałych propozycji archidiecezjalnego duszpasterstwa ministrantów. Wierzę, że będzie jeszcze wiele innych ciekawych inicjatyw i propozycji dla wszystkich ministrantów!

Wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i propozycje w związku z prowadzeniem ministrantów w naszej archidiecezji zapraszam do współpracy! Jest wiele do zrobienia! Patrzymy z nadzieją, ale też wielką radością w przyszłość! Ufamy, że Bóg pobłogosławi dobrym dziełom!

Bardzo wiele nadziei pokłądam w służbie liturgicznej naszej parafii, w ministrantach młodszych, starszych, animatorach i lektorach, a także Rodzicach, którzy dotychczas zawsze mnie wspierali. Mam nadzieję, że będą to robić nadal!

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy nadesłali gratulacje, życzenia i przekazali dobre słowo! Nie jestem w stanie wszystkim podziękować, ale mam Was wszystkich w sercu i polecam w modlitwie!

 W Archidiecezjalnym Serwisie Informacyjnym znajdziemy krótką wypowiedź w formacie MP-3 związaną z Duszpasterstwem Ministrantów w naszej Archidiecezji, prezentowaną również na falach radia Em 107, 6 FM:

http://www.archidiecezja.katowice.pl/index.php/asi/76-asi/komunikaty/2577-informacja-37-08-2012

 

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i zachęcam do współpracy!

Ks. Cezariusz Wala

 

 

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077293