Ministrancka pielgrzymka

Pielgrzymka odbywa się pod hasłem roku duszpasterskiego: „Kościół naszym domem”. Podczas pielgrzymki dowiemy się więcej o słudze Bożym Franciszku Blachnickim (byliśmy przy jego grobie w Krościenku podczas powrotu z Zakopanego), a także wybrani przez Was najlepsi ministranci parafii otrzymają z rąk ks. Biskupa zaszczytny dyplom i tytuł: Ministranta – Buksa 2012”.
Oprócz innych atrakcji przewidujemy wspólny wypad do kina na film: „Madagaskar 3”. Razem z królem Julianem i innymi bohaterami„powyginamy śmiało ciało”. Więcej informacji o filmie znajdziemy poniżej. Koszt pielgrzymki wynosi 13 zł. (płacimy tylko za bilet do kina w 3D). Serdecznie zapraszamy!!!

Madagaskar 3
Lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple: zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz "przypadkowo" trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym z kasyn w Monte Carlo. Wkrótce za sprawą niefortunnych zbiegów okoliczności wszystkie zwierzaki mają się przekonać co to znaczy być ściganym. Ich tropem rusza bowiem francuska oficer kontroli zwierząt Chantel DuBois, której nie bardzo jest w smak, że w jej rewirze na wolności hulają zwierzęta z Zoo. Do tego ekscytuje ją możliwość upolowania pierwszego lwa w swoim życiu! Aby ujść cało z opresji załoga Zoo wpada na pomysł działania pod przykrywką podupadłego cyrku wędrownego. Rodzi się perfekcyjny plan: postawić na nogi cyrk, odkryć kilka nowych talentów, rzucić Europę na kolana i tym sposobem ocalić skórę podczas długiej drogi do nowojorskiego domu.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077183