Najbliższe posługi ministrantów...

Niedziela 3 czerwca - Odpust Parafialny
Służymy na swoich Mszach świętych według porządku niedzielnego, a animatorzy + wszyscy chętni zaproszeni są szczególnie do udziału w sumie odpustowej sprawowanej przez ks. Kanclerza Kurii Metropolitalnej w Katowicach ks dra Grzegorza Olszowskiego.
Nie zapomnijmy zyskać w niedzielę odpustu zupełnego! (być w stanie łaski uświecające, czyli po spowiedzi, przyjąć Komunię świętą, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu, nawiedzić kościół parafialny i odmówić modlitwy w int. Ojca Świętego np. Wierzę w Boga, Zdrowaś Maryjo, Pod Twoją Obronę).

Poniedziałek 4 czerwca

18.00 – Msza w intencji zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii. Po Eucharystii udamy się na cmentarz, by poświecić grób proboszcza Alfonsa Tomaszewskiego. Tam też odmówimy modlitwy z nabożeństwa czerwcowego. Do udziału zapraszamy ministrantów służących tradycyjnie w poniedziałki o 18.00 + lektorów, animatorów i wszystkich chętnych. Zabieramy nagłośnienie z zakrystii.

Czwartek 7 czerwca

W Boże Ciało służymy na dwóch Mszach świętych. Proszę zapoznać się ze zmienionym porządkiem świątecznym!!! Obowiązkowo służymy na Mszy świętej o godz. 8.30 i na procesji oraz na swojej przypadającej Mszy według grafiku.

Zaraz po procesji udajemy się do domu na obiad i jak najszybciej przychodzimy by przygotowywać festyn parafialny.


Sobota 9 czerwca

10.00 - Mecz z dziećmi z Osrodka Sióstr św. Jadwigi w poszczególnych grupach wiekowych.
16.00 - Spotkanie podsumowujące festyn parafialny, połączone z grillem dla rodziców i ministrantów oraz zabawami i konkursami!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077305