Wybory Super Buksów

Wybrany ministrant powinien być przykładem dla innych w zachowaniu i mowie. Powinien odznaczać się wielką gorliwością w służbie Bożej i często korzystać z sakramentów świętych. Jego kultura osobista powinna być bez zarzutu. Inne cechy to: uczynność wobec kolegów i koleżanek, punktualność, sumienność, obowiązkowość. Wybrany ministrant nie powinien sprawiać większych kłopotów w domu. Bardzo ważne jest, by miał dobre stopnie w szkole oraz był lubiany i szanowany przez innych.

Już na najbliższej zbiórce będziemy wybierać Super Buksów naszej parafii w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła ponadgimnazjalna. Warto już dzisiaj pomyśleć o tym, kto będzie moim kandydatem, na którego zagłosuję. Koniecznie trzeba zastanowić się, kto spośród wszystkich ministrantów naszej parafii jest najbliżej ideału Super Buksa!

Wybrani ministranci na wakacyjnej pielgrzymce z rąk ks. biskupa otrzymają pamiątkowy dyplom, a ich nazwiska pojawią się w materiałach ministranckich na stronie internetowej oraz gazetkach.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4079277