Szykujemy festyn!!!

 Po pierwsze szukamy fantów i nagród do loterii oraz konkursów przeprowadzanych podczas biesiady. Liczy się każdy drobiazg. Zbieramy wszystko co nadaje się na nagrody: maskotki, pluszaki, zabawki, książki, płyty CD i DVD. Na pewno przydadzą się długopisy, smycze, notesy czy słodycze. Przynosimy rzeczy nowe lub bardzo mało używane. Oprócz zbierania fantów nadal pamiętamy o puszkach i makulaturze.

Jako organizatorzy szukamy dla siebie przebrań. Pozostajemy w konwencji bajkowej! Sami szyjemy, pożyczamy i tworzymy fantazyjne stroje! Ważne by było kolorowo i odlotowo!

Ponadto zapraszamy koleżanki i kolegów na to wydarzenie! Już teraz wołajcie rodzinę, niech rezerwują sobie czas na „kawa przy farze”. Niech będzie nas jeszcze więcej niż rok temu! A już wkrótce zapoznamy się z ramowym programem festynu, a im bliżej 7 czerwca tym więcej szczegółów będziemy zdradzać… Oj będzie się działo!!!!


A teraz w skrócie:

Co?
  Festyn parafialny

Kiedy?   7 czerwca w Boże Ciało

O której? Od 13.00 do 21.00

Po co?  By poklachać, trocha dychnąć i pooglądać piykny program na scynie. Zoboczyć poprzeblekanych ministrantów i rodziców. Zjeść dobrego krepla abo zista i napić się bon kawy razym z farorzym lub kapelonkami. Zakryncić kołym fortuny abo kuknąć do pudła z losami i wygrać jekeś maszkety.

Zadanie? Zaprosić kamratów i cało familijo na zabawa.


Czekomy na Wos i na kożdego na Farskim Festynie!!!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4075372