Rekolekcje dla animatorów - zapowiedź

W programie rekolekcji przewidziano czas na to wszystko, co napędza życie duchowe animatora: na spowiedź, Eucharystię, adorację Najświętszego sakramentu, szkołę liturgii, konferencję, a także wzajemne dyskusje i formację. Spróbujemy stworzyć „idealną” i wzorcową asystę na celebracje liturgiczne. Uczestnicy rekolekcji będą mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu spotkań w grupach z ministrantami młodszymi lub z animatorami.

Podczas rekolekcji odbędą się spotkania m.in. z ks. dr Janem Morcinkiem kustoszem sanktuarium bogucickiego, który opowie o historii tego miejsca, ks. Bogdanem Kornkiem – archidiecezjalnym duszpasterzem Służby Liturgicznej w naszej archidiecezji, który z pewnością podzieli się newsami z życia ministranckiego. Podczas rekolekcji będziemy gościli kleryków Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach, którzy opowiedzą historię swoich powołań oraz odpowiedzą na pytania związane z rozeznawaniem powołania.


Uczestnicy zgłaszają się poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie www.ministranci-bogucice.pl Animatorzy zgłaszają się do 5 marca 2012 roku lub do wyczerpania miejsc.

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4077173