Modlitwy w pierwsze piątki miesiąca

Niejednokrotnie przeżywa też problemy z wiarą, moralnością, wyborami właściwej drogi. Dojrzewa fizycznie, intelektualnie, ale duchowo pozostaje często w tyle. Wielu rodziców martwi się o swoje dorastające dzieci, że nie chodzą do kościoła, nie praktykują swojej wiary, że nie mają więzi z Jezusem. Modlitwy pierwszo piątkowe, które chcemy rozpocząć w tym roku,  są właśnie dla takich osób! Zagonionych, zapracowanych, mających wiele pytań, ale też szukających duchowego oddechu, pragnących zatrzymać się na chwilę w wirze tego świata, pragnących przystanąć by popatrzyć na swoje życie innymi oczyma,  usiąść na chwilę przy Jezusie opowiadając Mu swoje sprawy i problemy…

Dlatego zapraszamy Cię pierwsze spotkanie już 7 października o godz. 19.00  w I piątek miesiąca!


Planowany program
Godz. 19.00 – modlitwa przed Najświętszym Sakramentem animowana przez licealistów i studentów. Czas na podziękowania, prośby i przeproszenie, uwielbienie i błogosławieństwo indywidualne. W tym samym czasie okazja do spowiedzi świętej, możliwość umówienia się na dłuższą rozmowę.
ok. Godz. 19.40 – wspólna Eucharystia z przedłużonym uwielbieniem.
Całość modlitwy prowadzona będzie przez członków grup parafialnych: Gospel Sound, Oazę, Dzieci Maryi, Chórek Parafialny, Ministrantów… Serdecznie zapraszamy! Daj się porwać do innego świata!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4077335