Zamień odpady, na kulturalne wypady!

Każdy kto ma w domu coś z niżej wymienionych surowców proszony jest o przyniesienie. Na akcję zabierzemy także nasze zużyte monitory i inne niepotrzebne rzeczy elektryczne z salek! Podwieziemy to wszystko samochodem pod "Spodek" i otrzymamy bilety do kina lub teatru i w najbliższym czasie za darmo udamy się tam wspólnie!

Każdy, kto chce wziąć udział w akcji proszony jest o zapisanie się na listę znajdującą w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona!!!!Żeby dostać bilet należy przynieść jeden z zestawów, ewentualnie kombinację kilku:

10 butelek lub słoików szklanych
10 butelek lub kubeczków plastikowych lub 40 sztuk foliówek
10 kartonów po napojach
10 zużytych baterii
5 sztuk sprzętu elektrycznego małego (świetlówki, suszarki)
1 sztuka sprzętu elektronicznego dużego (lodówka, telewizor, komputer)

1 osoba otrzyma 1 bilet. Bilety są rozdawane do wyczerpania.


Akcja w której jako ministranci będziemy uczestniczyć to ogólnopolska kampania edukacyjna „Zamień Odpady na Kulturalne Wypady”. Jest to projekt, który łączy świat kultury z ekologią i odpowiedzialnymi postawami społecznymi. Akcja trwa od 2011 do 2012 w 12 miastach. Przynosząc niewielką ilość posegregowanych odpadów na imprezę każdy otrzyma bilet do placówek kultury (opery, filharmonie, teatry, kina, muzea). Do tej pory Akcje "Zamień Odpady na Kulturalne Wypady" były organizowane we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz Gdańsku. Teraz czas na Katowice i na naszych ministrantów!!!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4075495