Co jeszcze na festynie???

Od 13.00 – możliwość oglądania i robienia zdjęć w samochodzie rajdowym oraz porozmawiania z ekipą zawodowców z „Proaxer team”. Marcin Klukowski i Monika Dziurka odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania związane z rajdami. W loterii fantowej super wygrana! Do rozlosowania 3 kupony na darmowy trening – przejażdżkę samochodem rajdowym. Dogodny termin zostanie ustalony osobiście z tymi którzy wygrają!

Od 14.30 – policyjny najnowszy motor oraz radiowóz do przetestowania przez bogucickie dzieci. Dodatkowo informacje na temat bezpieczeństwa przygotowane przez Śląską Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach – Wydział Ruchu Drogowego

Od początku trwania festynu wiele konkursów z nagrodami dla dzieci. Zrób jak największą bańkę mydlaną lub próbuj trafić do specjalnego kosza piłeczkami. Może wolisz wodne atrakcje??? Z ogromnego basenu spróbuj powyławiać rozmaite skarby… Jeszcze mało? To nadzwyczajną wyciągarką – dźwigiem powyciągaj dla siebie słodycze ze specjalnego pojemnika… Oj! Będzie się działo!

Czy wiesz co to są „Mądre balony”? Nie? Przyjdź na festyn a będziesz mógł je poznać! Twoim zadaniem będzie przebić rzutkami jak największą ilość, a potem odpowiedzieć na pytania w nich zawarte. Jeśli Ci się to uda – czekają nagrody!

A czy będzie coś do jedzenia i do picia???
O tym w kolejnych odcinakach…

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4397635