Atrakcje festynowe 4 czerwca br.

Koło Fortuny
Tylko jedno mocne zakręcenie kołem i już niesamowite maskotki, zabawki, płyty CD i DVD, smycze na klucze, książki i inne gadżety mogą być Twoje! Na super szczęściarzy czekają NAGRODY SPECJALNE, a wśród nich klocki LEGO, paletki do gry, puzzle, ogromne pociągi, samochody śpiewające lalki i wiele innych wspaniałych zabawek.

Dmuchany zamek

Prawie 10 metrów długości i 7 wysokości!!! To już prawie cały plac zajęty… Na szczęście nie ma się co martwić miejsca dla wszystkich starczy…. Drabinka do wychodzenia i niesamowicie szybki poślizg. Atrakcja dla dużych i małych. Tego nie można przegapić ! ! ! Będzie możliwość nabywania karnetów – czyli im dłużej zjeżdżasz i skaczesz – tym mniej płacisz.

Loteria Fantowa

Co drugi los wygrywa! Na szczęściarzy czekają: słodycze, zabawki, przybory szkolne, sprzęt RTV i AGD, ponad 200 kilogramów zupek do domowej kuchni, po prostu dużo przyjemności… Po farskim placu będą chodzili specjalnie oznakowani ministranci, u których można nabywać losy. Odbiór nagród w Domu Parafialnym. (niektórzy będą musieli przyjechać tirem….)

Magiczne zdjęcia

Tata z synem zakuci w dybach, rodzina umieszczona w bajkowym świecie – to właśnie magiczne zdjęcia! Wystarczy, że włożysz swoją głowę w odpowiedni otwór i już jesteś kimś innym! Zabawa dla całej rodziny! Ponadto nie lada atrakcja: chodzenie na szczudłach! Koniecznie trzeba zabrać swoje aparaty fotograficzne lub komórki. Może w niejednej chałupie jest chop, kierego trza zakuć w łańcuch i wysmyczyć na wieżo coby pokutowoł. Przykludźcie i tych gryfnych – porządnych, ale tyż tych boroków i mamlasów – dyby czekają!!!

Piłkarzyki, Ping Pong, Tor przeszkód!

To wszystko dla spragnionych emocji drużyn. Można startować w konkurencjach całymi rodzinami ! ! !  Specjalną atrakcją będzie tor przeszkód, a w nim: Strącanie kręgli, rzuty do tarczy i do kosza, odbijanie piłeczki ping – pongowej. Najnowsza atrakcja: Wyciągarka słodyczy. Czy w minutę poprzez specjalny podnośnik uda Ci się wyciągnąć łakocie? Zdobywając wszystkie podpisy na specjalnym karnecie odbierasz super nagrody!

Postacie z bajek

Organizatorzy festynu, czyli: ministranci, ich rodzice i opiekun będą poprzebierani w rozmaite bajkowe stroje. Z każdą postacią można robić wspólne zdjęcia! Niech będzie kolorowo i bajkowo!!!

Mądre Balony

Przymykam oko, skupiam  się i rzucam! Moim zadaniem jest przebić specjalne balkony z pytaniami. Jeśli na nie odpowiem słodycze i inne zabawki czekają na mnie! Atrakcja dla dużych i małych! Warto spróbować swojego szczęścia!!!

O samochodzie rajdowym, najnowszym ścigaczu policyjnym oraz smakołykach, a także następnych atrakcjach w kolejnym newsie…

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 4075463