Prezent od Dzieciątka

Wyjątkowość wspomnianej atrakcji polega na tym, że można grać zespołowo oraz samemu. O grach, w które będziemy mogli grać dowiecie się w kolejnym newsie.

A teraz warto trochę więcej powiedzieć czym jest KINECT?
Teraz to Twoje ciało staje się kontrolerem. Żadnych gadżetów, żadnych bajerów — tylko Ty! Technologia Kinect sprawia, że gry i rozrywka stają się niezwykle realistyczne — bez użycia kontrolera. Kinect działa tak naturalnie i intuicyjnie, że zapomina się o technologii. Liczy się wyłącznie człowiek.

Czujnik ruchu

Technologia Kinect wykorzystuje czujnik ruchu, który śledzi całe Twoje ciało. Kiedy więc grasz, liczy się nie tylko ruch Twoich rąk i nadgarstków. Liczy się całe Twoje ciało. Ramiona, nogi, kolana, talia, biodra i tak dalej.

Śledzenie ruchu ciała

Kiedy grasz, Kinect, wykorzystując szczegółowe dane, tworzy cyfrową wersję Twojego ciała. Więc gdy się poruszasz, albo podskakujesz, czujnik wykrywa ten ruch i umieszcza Cię w grze.

Rozpoznawanie twarzy

Dzięki zebraniu danych fizycznych i zapisaniu ich w Twoim profilu, Kinect ID pamięta, kim jesteś. Kiedy więc chcesz zagrać ponownie, technologia Kinect rozpozna, że to Ty, co ułatwi Ci dołączanie do gry, kiedy tylko chcesz.

Zapowiada się ciekawie? Prawda? Więc już w najbliższy czwartek o 9.30 pierwsza odsłona wspólnotowej zabawy!!! Zapraszam!

Wróć
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359877