Kolęda

W soboty początek kolędy o godz. 10.00,

w niedzielę o godz. 14.30.

W tygodniu o godzinie 16.00!

W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry 

28 grudnia 2019 – sobota

  1. ul. Kurpiowska 1, 3 – Karol Thiel, Muller Oskar
  2. ul. Kurpiowska 5, 7 – Gumułka P., Pawelczyk A.,
  3. ul. Kurpiowska 2, 4   - Szatka W., Gawlik F.,
  4. ul. Kurpiowska 6, 8 – Sajak Michał, Daniel Czyż
  5. ul. Lubuska 7, 9 – Przewdziecki O., Matusik P.,

29 grudnia 2019 – niedziela

  1. ul. Kurpiowska 11, 13 – Ogłaza Mt., Grzywnowicz C.,
  2. ul. Lubuska 14, 12, 10, 8, 6, 4 - Przewdziecki O., Matusik P
  3. ul. Lubuska 15, 17 – Gawlik F., Daniel Czyż

30 grudnia 2019 – poniedziałek

  1. ul. Leopolda – Mojza Mt
  2. ul. Lubuska 11, 13 – Dyrcz Kamil, Krzysztof
  3. ul. Lubuska 19 – Ogłaza Mt.,
  4. ul. Lubuska 21 – Gwóźdź T. Pawełczyk A.,

02 stycznia 2019 – czwartek

  1. ul. Kujawska 1c, 1b, 1a, 1 – Przewdziecki O.,
  2. ul. Kujawska 6b, 3b, 3a, 3 – Dąbrowski P., Daniel Czyż
  3. ul. Kujawska 6a, 6, 4a, 4 – Kalisiak Ł, Surman P., 
  4. ul. Wiślana 3a, 3, 2b, 2a, 2 – Mojza Mt., Thiel Karol

 

 

03 stycznia 2019 – piątek

  1. ul. Wrocławska 38, 36, 34, 32, 7 – Matusik P
  2. ul. Łużycka 4, 2a, 2 - Muller
  3. ul. Nowotarska, Podhalańska 6 – Kalisiak Ł
  4. ul. Zakopiańska, ul. Morawska – Zieliński W., Szatka W.,

04 stycznia 2019 – sobota

  1. ul. Wrocławska 48, 46, 44, 42, 40 – Ogłaza Mt. Dyrcz Kamil
  2. ul. Sandomierska 11, 9, 7, 5 – Waleczek Sz., Przewdziecki O.,
  3. ul. Sandomierska 10a, 10, 8, 6 – Urlych Michał., Mojza Mt.,
  4. ul. Sandomierska 19, 17, 15, 13 –Dąbrowski P., Zieliński Sz.,

05 stycznia 2019 – niedziela

  1. ul. Sandomierska 25, 23, 21 – Chrostek K., Gawlik F.,
  2. ul. Sandomierska 14, 12 – Przewdziecki O. Dąbrowski P.,
  3. ul. Karpacka 7, 5, 3, 1 – Mojza Mt, Mirek P.,
  4. ul. Karpacka 15, 13, 11, 9 – Waleczek Sz., Matusik P

07 stycznia 2019 – wtorek

  1. ul. Karpacka 8, 6, 4, 2 – Dyrcz Kamil, Krzysztof
  2. ul. Karpacka 14, 12, 10 – Matusik P., 
  3. ul. Podhalańska 8 – Sikora K., Grzywnowicz C., 

08 stycznia 2019 – środa

  1. ul. Podhalańska 10 – Thiel Karol, Matusik P.
  2. ul. Podhalańska 12     - Chrostek K.,
  3. ul. Podhalańska 14 – Waleczek Sz.,

09 stycznia 2019 – czwartek

  1. ul. Podhalańska 16 – Kalisiak Ł
  2. ul. Podhalańska 18 – Dyrcz Kamil, Kaszczak Mikołaj
  3. ul. Podhalańska 20 – Mojza Mt., Thiel Karol

10 stycznia 2019 – piątek

1.  ul. Podhalańska 22 – Urlych Michał

2. ul. Podhalańska 24 – Zieliński Wojciech, Zieliński Szymon

3. ul. Podhalańska 26 – Mirek Paweł 

Wróć