Kolęda

W soboty początek kolędy o godz. 10.00,

w niedzielę o godz. 14.30.

W tygodniu o godzinie 16.00!

W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry 

 

09 grudnia 2019 – poniedziałek

  1. ul. Modrzewiowa 23, 21, 19, 17 –Jałowicki Jakub
  2. ul. Modrzewiowa 29, 27, 25 - Zieliński Szymon

10 grudnia 2019 – wtorek

  1. ul. Modrzewiowa 24 - Jałowicki Jakub
  2. ul. Modrzewiowa 24a           - Dyrcz Kamil, Krzysztof

11 grudnia 2019 – środa

  1. ul. Modrzewiowa 24b – Matusik Sz.
  2. ul. Modrzewiowa 24c           - Waleczek Sz.

12 grudnia 2019 – czwartek

  1. ul. Modrzewiowa 30b – Mojza Mt

13 grudnia 2019 – piątek

  1. ul. Modrzewiowa 30c           - Pawlak J.,
  2. ul. Modrzewiowa 32 – Mirek Paweł

14 grudnia 2019 – sobota

  1. ul. Modrzewiowa 38, 36, 34 - Waleczek Sz., Mojza Mt.,
  2. ul. Wajdy 11, 5 – Olaf Przewdziecki, Cyprian Grzywnowicz
  3. ul. Wajdy 9, 7            - T. Majos, Ogłaza Mt.,
  4. ul. Wajdy 17, 15 -  Szatka W., Nowak Jakub
  5. ul. Wajdy 2 ul. Wajdy 1 – Urych M., 2.……………………………

15 grudnia 2019 – niedziela

  1. ul. Wajdy 23  - Thil Krzysztof, Mirek Paweł
  2. ul. Wajdy 27, 25 – Staroń Piotrek
  3. ul. Wajdy 4 – Pawlak J., Jałowicki Jakub

 

16 grudnia 2019 – poniedziałek

  1. ul. Wajdy 6 (od dołu do środka) - Jałowicki Jakub
  2. ul. Wajdy 6 (od góry do środka) - ………………………………
  3. ul. Wajdy 14, 8 - ………………………………

17 grudnia 2019 – wtorek

  1. ul. Wajdy 12, 10 - Jałowicki Jakub
  2. ul. Wajdy 18 (od dołu do środka) - ………………………………
  3. ul. Wajdy (od góry do środka) - ………………………………

18 grudnia 2019 – środa

  1. ul. Wajdy 16 - ………………………………
  2. ul. Hoppego 1 - ………………………………

19 grudnia 2019 – czwartek

  1. ul. Hoppego 1a - ………………………………
  2. ul. Hoppego 3            - ………………………………

20 grudnia 2019 – piątek

  1. ul. Hoppego 3a - ………………………………
  2. ul. Hoppego 4            - ………………………………
  3. ul. Hoppego 4a - ………………………………

21 grudnia 2019 – sobota

  1. ul. Blachnickiego 2a, 2 – Chrostek Krzysztof
  2. ul. Blachnickiego 4a, 4 – Bartłomiej Raszyk, 2………………………………
  3. ul. Karoliny – Matusik P., Hefeman K., 
  4. ul. Na Obrzeżu 3, 1b, 1a, 1 – Waleczek Sz.
  5. ul. Na Obrzeżu 3c, 3b, 3a  - Staroń Piotr., 

27 grudnia 2019 – piątek

  1. ul. Ludwika 25a-1 – Waleczek., Sz. Matusik P.,
  2. ul. Ludwika 48a, 48, 46, 45a, 44, 34-4 – Szartka W.,

28 grudnia 2019 – sobota

  1. ul. Kurpiowska 1, 3 – Karol Tkiel, Bartek Raszyk 3. ………………………
  2. ul. Kurpiowska 5, 7 – Gumułka P.
  3. ul. Kurpiowska 2, 4   - Szatka W., 
  4. ul. Kurpiowska 6, 8 - ………………………………
  5. ul. Lubuska 7, 9 – Przewdziecki O.,

 

 

29 grudnia 2019 – niedziela

  1. ul. Kurpiowska 11, 13 – Ogłaza Mt., Grzywnowicz C.,
  2. ul. Lubuska 14, 12, 10, 8, 6, 4 - Przewdziecki O.,
  3. ul. Lubuska 15, 17 - ………………………………

30 grudnia 2019 – poniedziałek

  1. ul. Leopolda - ………………………………
  2. ul. Lubuska 11, 13 - ………………………………
  3. ul. Lubuska 19 – Ogłaza Mt.,
  4. ul. Lubuska 21 – Gwóźdź T. ………………………

02 stycznia 2019 – czwartek

  1. ul. Kujawska 1c, 1b, 1a, 1 – Przewdziecki O.,
  2. ul. Kujawska 6b, 3b, 3a, 3 - ………………………………
  3. ul. Kujawska 6a, 6, 4a, 4 - ………………………………
  4. ul. Wiślana 3a, 3, 2b, 2a, 2 - ………………………………

03 stycznia 2019 – piątek

  1. ul. Wrocławska 38, 36, 34, 32, 7 - ………………………………
  2. ul. Łużycka 4, 2a, 2 - ………………………………
  3. ul. Nowotarska, Podhalańska 6 - ………………………………
  4. ul. Zakopiańska, ul. Morawska – Zieliński W., Szatka W.,

04 stycznia 2019 – sobota

  1. ul. Wrocławska 48, 46, 44, 42, 40 – Ogłaza Mt.
  2. ul. Sandomierska 11, 9, 7, 5 – Waleczek Sz., Przewdziecki O.,
  3. ul. Sandomierska 10a, 10, 8, 6 – Urlych Michał., Mojza Mt.,
  4. ul. Sandomierska 19, 17, 15, 13 –Dąbrowski P., Zieliński Sz.,

05 stycznia 2019 – niedziela

  1. ul. Sandomierska 25, 23, 21 - ………………………………
  2. ul. Sandomierska 14, 12 – Przewdziecki O.
  3. ul. Karpacka 7, 5, 3, 1 - ………………………………
  4. ul. Karpacka 15, 13, 11, 9 - ………………………………

07 stycznia 2019 – wtorek

  1. ul. Karpacka 8, 6, 4, 2 – Dyrcz K., 2. …………………………..
  2. ul. Karpacka 14, 12, 10 - ………………………………
  3. ul. Podhalańska 8 – Sikora K., Grzywnowicz C., 

08 stycznia 2019 – środa

  1. ul. Podhalańska 10 – Sikora K., 
  2. ul. Podhalańska 12     - ………………………………
  3. ul. Podhalańska 14 - ………………………………

09 stycznia 2019 – czwartek

  1. ul. Podhalańska 16 - ………………………………
  2. ul. Podhalańska 18 - ………………………………
  3. ul. Podhalańska 20 - ………………………………
  4. 10 stycznia 2019 – piątek

    ul. Podhalańska 22 – Urlych Michał

    ul. Podhalańska 24 - ………………………………

    ul. Podhalańska 26 - ………………………………

     

Wróć